Новий серіал автора «Прослушки»

Увійти через
Реєстрація
 
Новий серіал автора «Прослушки»
 
Серіали: Новий серіал автора «Прослушки»
За романом Філіпа Рота
Ресурс Variety повідомляє, що знаменитий шоураннер Девід Саймон (відомий, в першу чергу, як автор культового серіалу «Прослушка») зніме новий серіал для каналу НВО. Заснований він буде на знаменитому романі Філіпа Рота «Змова проти Америки».
У серіалі, як і в романі, дія розвернеться в альтернативному варіанті американської історії, яку розкажуть члени простий єврейської сім'ї з штату Нью-Джерсі. На їхніх очах до влади в США прийде герой-авіатор і ксенофоб-популіст Чарлз Ліндберг, який поведе націю по шляху фашизму.
Девід Саймон напише сценарій (разом з Едом Бернсом) і стане виконавчим продюсером серіалу «Змова проти Америки». У числі виконавчих продюсерів також значиться і автор роману Філіп Рот.
Девід Саймон з 2002-го року, коли був запущений серіал «Прослушка», працює тільки з каналом НВО. З останніх його робіт варто згадати серіал «Двійка», другий сезон якого нещодавно завершився. У наступному році на НВО вийде третій і останній сезон цього серіалу. Ще в квітні цього року Variety повідомляв, що Саймон і іспанська компанія Mediapro ведуть переговори про створення серіалу про події Громадянської війни в Іспанії.
Алексей Першко 08 листопада 2018
Коментарі
 
Ім’я
23 січня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Клану Сопрано - 20 років

Хто буде головним у фільмі-приквелі

10 січня 2019

0
871

Вимирання нації

Серіал «Нація Z» не продовжено на шостий сезон

26 грудня 2018

0
626

Вбиваючи Єву: Сезон 2

Стартує весною 2019 року

25 грудня 2018

0
512

У нас чергове вбивство?

Перший трейлер нового серіалу за Агатою Крісті

28 грудня 2018

0
508

Бен Стіллер - брехун

На думку одного з прототипів серіалу «Втеча з Даннемори»

25 грудня 2018

0
491

 fk tw