Новий серіал автора «Прослушки»

Увійти через
Реєстрація
 
Новий серіал автора «Прослушки»
 
Серіали: Новий серіал автора «Прослушки»
За романом Філіпа Рота
Ресурс Variety повідомляє, що знаменитий шоураннер Девід Саймон (відомий, в першу чергу, як автор культового серіалу «Прослушка») зніме новий серіал для каналу НВО. Заснований він буде на знаменитому романі Філіпа Рота «Змова проти Америки».
У серіалі, як і в романі, дія розвернеться в альтернативному варіанті американської історії, яку розкажуть члени простий єврейської сім'ї з штату Нью-Джерсі. На їхніх очах до влади в США прийде герой-авіатор і ксенофоб-популіст Чарлз Ліндберг, який поведе націю по шляху фашизму.
Девід Саймон напише сценарій (разом з Едом Бернсом) і стане виконавчим продюсером серіалу «Змова проти Америки». У числі виконавчих продюсерів також значиться і автор роману Філіп Рот.
Девід Саймон з 2002-го року, коли був запущений серіал «Прослушка», працює тільки з каналом НВО. З останніх його робіт варто згадати серіал «Двійка», другий сезон якого нещодавно завершився. У наступному році на НВО вийде третій і останній сезон цього серіалу. Ще в квітні цього року Variety повідомляв, що Саймон і іспанська компанія Mediapro ведуть переговори про створення серіалу про події Громадянської війни в Іспанії.
Алексей Першко 08 листопада 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"NOS4A2"/"Країна Різдва". Трейлер хоррор-серіалу

Від сина Стівена Кінга.

31 березня 2019

0
3370

Після «Клану Сопрано» - «Рій»

Зніме Алан Тейлор

08 квітня 2019

0
1518

Політик Райан Мерфі

Знаменитий шоураннер зніме перший серіал для Netflix

25 березня 2019

0
1515

Джуліанна Мур зіграє в екранізації Стівена Кінга

А письменник напише сценарій.

09 квітня 2019

0
1165

 fk tw