Нюхач вирушає до Індії


Серіали: Нюхач вирушає до Індії

Великий кінопродакшн Індії AK Entertainments планує знімати місцеву адаптацію українського телесеріалу «Нюхач»
Кримінальна драма «Нюхач» і далі втримує позиції телевізійного лідера як в Україні, так і за кордоном. Оригінальний формат виробництва FILM.UA розкриває історію детектива із надчутливим нюхом (у виконанні актора Кирила Кяро), чий дар допомагає йому в розкритті найскладніших злочинів та водночас робить його уразливим перед навколишнім світом.
На сьогодні вже було випущено чотири повні сезони шоу (32 епізоди). Починаючи з першого сезону, автором ідеї, співавтором сценарію й режисером є Артем Литвиненко. В Україні прем'єра першого сезону відбулася на телеканалі ICTV, а сам серіал ще до релізу був офіційно продовжений на другий сезон.
Досягнення «Нюхача» за межами України вражають не менше: український серіал був проданий понад у 60 країн та став першим українським проєктом у каталозі найбільшого кіносервісу Netflix. Також перші три сезони серіалу вже зараз можна подивитися на стрімінг-сервісі Amazon Prime, а реліз четвертого запланований наступного тижня.
Опціон на адаптацію формату в Індії був придбаний одним із провідних інтегрованих кінопродакшенів країни – AK Entertainments. Компанія базується в місті Гайдарабад, її очолює популярний режисер і продюсер Аніл Сункара, чиї фільми відомі не лише в Індії, а й за її межами.
Індійська адаптація готується для однієї зі локальних відеоплатформ, але подробиці поки не розголошуються.
«Без сумніву, “Нюхач” – це перлина нашого каталогу і ми раді, що він знайде новий дім в Індії – одному з найбільш гінких і великих медіаринків. Індія регулярно адаптує відомі американські, британські та ізраїльські сценарні формати. Тепер український проєкт стоїть в одному ряду з “Доктором Фостером”, “Батьківщиною” та іншими знаковими серіалами сучасності. Для FILM.UA угода має велике значення, бо для нас це перший досвід продажу формату на цю територію. А ще це чудова новина для галузі загалом, як показник майбутнього відновлення телевізійного виробництва після пандемії Covid-19», – поділилася директор із розвитку й ко-продукції FILM.UA Group Катерина Вишневська.
Індійська угода стане не першою міжнародною адаптацією українського телесеріального хіта. Раніше локальну версію серіалу та повнометражний ТВ-спешл уже створив головний японський телеканал NHK. «Нюхач», до речі, став першою сценарною адаптацією, яка була ними вироблена. Зйомки японського «Нюхача» відбулися в Токіо. Над проєктом працював зірковий склад акторів: роль Нюхача виконав Хіросі Абе, один із найуспішніших акторів Японії та володар кількох нагород «кращий актор» за версією Японської кіноакадемії, який знявся в понад 70 теле- і кінопроєктах. Телеканал NHK першим випустив японську версію «Нюхача» в роздільній здатності 4K.
На сьогодні опціон на англомовну адаптацію «Нюхача» також проданий у США.

Алексей Першко 22 травня 2020
Like

Ім’я:
31 травня 2020
Ваш коментар

популярні серiалi


Фетт, але не Джанго Фетт, але не Джанго

Культовий герой знову з'явиться в світі «Зоряних воєн»

11 травня 2020 0 4804
Прекрасний новий світ Прекрасний новий світ

Як головна приманка стрімінга Peakock

15 травня 2020 0 2692
Тімоті Оліфант і Мандалорець Тімоті Оліфант і Мандалорець

Актор зіграє в другому сезоні культового серіалу

18 травня 2020 0 775
«Друзі» - поза конкуренцією «Друзі» - поза конкуренцією

За популярністю в США

25 травня 2020 0 746
Хьюстон насолоджується Хьюстон насолоджується

Телесеріал «Принцип насолоди» - переможець Міжнародного кінофестивалю WorldFest-Houston

25 травня 2020 0 740