Американських богів побільшало - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Американських богів побільшало


Серіали:  Американських богів побільшало
Зйомки серіалу «Американські боги» почнуться наступного місяця
Наступного місяця розпочнуться нарешті зйомки багатостраждального проекту серіалу «Американські боги» за одним з найзнаменитіших романів британця ніла Геймана. Робота над проектом почалася ще 2011-го року і от лише зараз вона вийшла на фінішну пряму. Про це свідчать новини про повонення акторського складу серіалу: Шон Харріс, відомий за своєю роллю Мікелетто в серіалі «Борджіа», зіграє лепрекона на прізвисько Шалений Муїні, акторка Йєтіда Юдакі – Білкіс, а Брюс Ленглі – Тезхнохлопчика.
В романі Ніла Геймана йдеться про війну, яка назріває між старими богами, яких принесли до Америки різні народи, і пантеоном нових богів, які є втіленням новітніх цінностей суспільства – любові до грошей, технологій, ЗМІ, різного роду «зірок» та наркотиків.
Головний герой Тінь Мун, колишній в’язень, а нині тілоохоронець Містера Середи (втілення Одіна), мандрує разом з работодавцем Америкою в пошуках батька, батьківщини, коханої та розуміння різниці між символічним та реальним життям.
Роман «Американські боги» перекладений більш ніж 30-ма мовами і отримав купу авторитетних нагород, серед яких «Хьюго», «НЕбьюла» та премія імені Брема Стокера.
Шоураннерами серіалу стануть Брайан Фуллер («Ганнібал») та Майкл Грін («Герої»), а пілотний епізод зніме Девід Слейд («Ганнібал»).
Алексей Першко 23 березня 2016
Like

Ім’я:
20 вересня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


 Український серіал міжнародного масштабу Український серіал міжнародного масштабу

«Схованки» – саse study

02 вересня 2019 0 1242
Практична магія Практична магія

Хто замінить Ніколь Кідман?

20 серпня 2019 0 807
Третій день Наомі Харріс Третій день Наомі Харріс

Актриса приєдналася до Джуда Лоу

28 серпня 2019 0 797
Бріджуотерський трикутник Бріджуотерський трикутник

Новий апокаліпсис від Ноа Хоулі

23 серпня 2019 0 793