Прозріння Джейсона Момоа

Увійти через
Реєстрація
 
Прозріння Джейсона Момоа
 
Серіали: Прозріння Джейсона Момоа
Актор зіграє в футуристичному серіалі
Відомий актор Джейсон Момоа підписав контракт на виконання головної ролі в серіалі від компанії Apple (так-так, тієї самої), назву якого можна перевести як «Дивись» (See). Серіал описується як епічна драма, дія якої розгортається в майбутньому. Джейсон Момоа зіграє Бабу Восса, безстрашного воїна, лідера і захисника.
Нагадаємо, що прославила Джейсона Момоа роль Хала Дрого, яку він виконував в одному сезоні культового серіалу «Гра Престолів». З тих пір він встиг отримати роль ще одного культового персонажа - Аквамена. У цій іпостасі Момоа вже з'являвся в «Лізі справедливості», а незабаром на екрани вийде фільм, повністю присвячений тільки йому. Також Джейсон грає в серіалі-бойовику «Фронтір», а недавно він зняв (в якості режисера, співавтора сценарію і співпродюсера) фільм «Шлях в Палому», в якому також зіграв головну роль.
Сценарій серіалу «Дивись» напише Стівен Найт, автор «Гострих козирків». Не менш знаний і режисер серіалу - ним стане Френсіс Лоуренс.
Момоа став черговою великою «зіркою», залученої компанією Apple до співпраці: раніше далеко свою згоду на створення серіалів для цієї компанії дали Дженніфер Еністон, Різ Уізерспун, Октавія Спенсер, Аарон Пол і Ліззі Каплан.
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
21 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Неіграшкове весілля біля престолу

Актори Роуз Леслі і Кіт Херрингтон, «зірки» культового серіалу «Гра престолів», зв'язали себе узами шлюбу

25 червня 2018

0
272

Пекельна принцеса

Новий серіал про жінку-серійної вбивці

22 червня 2018

0
258

Новий новий Папа

Можливо - в особі Джона Малковича

03 липня 2018

0
221

Як стати богом в Центральній Флориді

Чорна комедія для Кірстен Данст

26 червня 2018

0
210

Передчасна смерть

Серіалу «Поза часом»

25 червня 2018

0
208

 fk tw