Прозріння Джейсона Момоа

Увійти через
Реєстрація
 
Прозріння Джейсона Момоа
 
Серіали: Прозріння Джейсона Момоа
Актор зіграє в футуристичному серіалі
Відомий актор Джейсон Момоа підписав контракт на виконання головної ролі в серіалі від компанії Apple (так-так, тієї самої), назву якого можна перевести як «Дивись» (See). Серіал описується як епічна драма, дія якої розгортається в майбутньому. Джейсон Момоа зіграє Бабу Восса, безстрашного воїна, лідера і захисника.
Нагадаємо, що прославила Джейсона Момоа роль Хала Дрого, яку він виконував в одному сезоні культового серіалу «Гра Престолів». З тих пір він встиг отримати роль ще одного культового персонажа - Аквамена. У цій іпостасі Момоа вже з'являвся в «Лізі справедливості», а незабаром на екрани вийде фільм, повністю присвячений тільки йому. Також Джейсон грає в серіалі-бойовику «Фронтір», а недавно він зняв (в якості режисера, співавтора сценарію і співпродюсера) фільм «Шлях в Палому», в якому також зіграв головну роль.
Сценарій серіалу «Дивись» напише Стівен Найт, автор «Гострих козирків». Не менш знаний і режисер серіалу - ним стане Френсіс Лоуренс.
Момоа став черговою великою «зіркою», залученої компанією Apple до співпраці: раніше далеко свою згоду на створення серіалів для цієї компанії дали Дженніфер Еністон, Різ Уізерспун, Октавія Спенсер, Аарон Пол і Ліззі Каплан.
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
23 вересня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"Справжній детектив". Трейлер третього сезону

Ваш улюблений серіал повертається.

27 серпня 2018

0
804

Знахідки в Парижі

Ширяться по всьому світу

17 вересня 2018

0
398

Всеосяжний всесвіт DC

Серіали, комікси і фанатська соціальна мережа

17 вересня 2018

0
207

Тизер серіалу "Правда про справу Гаррі Квеберта"

Екранізація бестселера.

04 вересня 2018

0
200

"Містер Робот» закінчиться в 2019 році

Після закінчення четвертого сезону

30 серпня 2018

0
184

 fk tw