Рембо виходить в серію


Серіали:  Рембо виходить в серію
Після тривалих переговорів телеканал FOX нарешті підписав договір про розробку проекту «Рембо: Перша кров» - телесеріалу, який буде засновано на хітовій кінематографічній франшизі, виконавчим продюсером якого виступить Сильвестр Сталлоне.
З приводу цього серіалу ходять дуже протилежні чутки: в одних стверджується, що Сталлоне повернеться до виконання ролі Рембо, яку він виконав у всіх чотирьох серіях франшизи, тоді як в інших повідомляється, що сам Рембо в телесеріалі так і не з’явиться.
Сценаристом серіалу виступить Джеб Стюарт, відомий своїми роботами «Міцний горішок» та «Втікач».
Припускається, що серіал сконцентрується на дослідженні відносин між Рембо та його сином, колишнім морським котиком на ім’я Джей Ар. Нагадаємо, що цього персонажу в кінематографічній франшизі не було.
Якщо все ж вірити синопсису серіалу, то Рембо буде ключовим персонажем майбутнього серіалу, що відрізнятиме його від інших серіальних проектів, які будуть являтися продовженням кінематографічних франшиз. Прикладом такого проекту може служити серіал каналу CBS «Поліцейський з Беверлі-Хіллз», головним героєм якого стане син Акселя Фоулі, якого в кіно грав Едді Мерфі, який в серіалі з’являтиметься тільки періодично.
Нагадаємо, що кінофраншиза «Рембо» базується на романі Девіда Морелла «Перша кров» про ветерана в’єтнамської війни Джона Рембо, який є зеленим беретом та володіє багатими навичками з виживання, володіння зброєю та бойвими мистецтвами. Франшиза складається з чотирьох фільмів: «Перша кров», «Рембо: Перша кров. Частина 2», «Рембо 3» та «Рембо».
Продюсерами серіалу виступлять компанія Аві Лернера Millenium Films та eOne. З Лернером Сталлоне пов’язують давні бізнес-стосунки: вони разом працювали над четвертим фільмом франшизи про Рембо в 2008-му році та задумували проект п’ятого фільму серії – «Рембо остання кров» - який на разі знаходиться в підвішеному стані. Також Сталлоне та Лернер продюсували ще одну кінематографічну франшизу  - «Нестримні», яка також отримає свою телевізійну версію. Шоураннером серіалу «Нестримні», який зараз знаходиться на стадії розробки, виступить творець серіалу «Морська поліція: Лос-Анджелес» Шейн Бреннан.
Нагадаємо також, що Рембо вже зявлявся на телевізійному екрані в анімаційному серіалі «Рембо: Сила свободи» 1986-го року.
Сильвестр Сталлоне нещодавно гучно нагадав про своє існування: фільм «Крід», який є відгалуженням від іншої сталлонівської кінофраншизи «Роккі», 30 листопада стартував в Північній Америці та зібрав не тільки потужні 42,6 мільйони доларів за перший уїк-енд, але й цілий букет вкрай позитивних відгуків критиків. Багато хто з них пророкують Сталлоне за цю роль потрапляння до списку оскарівських номінантів.
Серіал «Рембо: Перша кров» став ще одним проектом, які є телевізійними адаптаціями кінематографічних франшиз, які знаходяться в розробці на інших каналах. Так, канал NBC замовив виробництво серіалу «Заручниця» та нових епізодів серіалів «Жорстокі ігри», «На лінії вогню» та «Увесь я». У канала FOX в роботі знаходяться серіали «Смертельна зброя», «Думай, як мужчина» та «В тилу ворога», у CBS – «Тренувальний день», а у канала CW – «Щоденник пам’яті»      
Алексей Першко 02 грудня 2015


Ім’я:
03 серпня 2021
Ваш коментар

популярні серiалi


«Відьмак». Тизер другого сезону «Відьмак». Тизер другого сезону

Прем'єра – в грудні.

09 липня 2021 0 1244
Прощай, Ріплі Прощай, Ріплі

Автор серіалу «Фарго» зніме серіал «Чужі»

06 липня 2021 0 1178
Мішель Йєо зіграє головну роль у приквелі «Відьмака» Мішель Йєо зіграє головну роль у приквелі «Відьмака»

Остання правителька племені ельфів-мечників.

08 липня 2021 0 1132
Президент Сазерленд Президент Сазерленд

Актор зіграє Франкліна Делано Рузвельта

09 липня 2021 0 961