Санса Старк про свою долю - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Санса Старк про свою долю


Серіали:  Санса Старк про свою долю
Софі Тернер розповіла про два останні сезони «Гри престолів»
Акторка Софі Тернер, яка знову стала блондинкою (для виконання ролі Санси Старк в «Грі престолів» вона повернулася до свого натурального кольору волосся) поділилася своїми роздумами та почуттями з приводу близького закінчення серіалу «Гра престолів».
«Ми нібито і завжди знали, що він триватиме 7 чи 8 сезонів, - сказала Тернер. – Але все ж нам дуже сумно. Навіть думати про життя без «Гри престолів» якось некомфортно. Адже все це було не тільки чимось на зразок родини, з якою ти зустрічаєшся щоліта; серіал був чимось типу страхувальної сітки. Коли я закінчу роботу над «Грою престолів», я навіть не знаю, як все буде в подальшому. Я можу поринути в глибоку депресію, адже не знаю, що з собою робити. Це буде дуже дивний стан. Думаю, що всім цього дуже не вистачатиме».
Софі Тернер також сказала, що нещодавно отримала сценарії до сьомого сезону, і поділилася роздумами щодо долі її героїні. «Я точно не знаю через те, як закінчився 6-1 сезон. Тут надто багато можливостей, - сказала акторка. – Вона може втекти з Мізинцем і стати злою та жорстокою. Або вона може об‘єднатися зі своїм братом Джоном».
Незалежно від долі Санси Старк, Софі Тернер не обмежується тільки культовим серіалом: нещодавно її можна було бачити в ролі Фенікса в блокбастері «Люди Ікс: Апокаліпсис».  
Алексей Першко 18 серпня 2016
Like

Ім’я:
20 вересня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


 Український серіал міжнародного масштабу Український серіал міжнародного масштабу

«Схованки» – саse study

02 вересня 2019 0 1243
Третій день Наомі Харріс Третій день Наомі Харріс

Актриса приєдналася до Джуда Лоу

28 серпня 2019 0 797
Бріджуотерський трикутник Бріджуотерський трикутник

Новий апокаліпсис від Ноа Хоулі

23 серпня 2019 0 793
Лоу і Малкович в трейлері "Нового Папи" Лоу і Малкович в трейлері "Нового Папи"

Пій XIII повертається.

28 серпня 2019 0 771