Тернистий шлях Розаріо Доусон

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Тернистий шлях Розаріо Доусон
 
Серіали: Тернистий шлях Розаріо Доусон
Американська актриса латиноамериканського походження Розаріо Доусон зіграє головну роль в пілотному епізоді нового серіалу від USA Network під назвою «Тернистий шлях».
Серіал «Тернистий шлях» заснований на однойменному романі відомого письменника-детективіста Росса Томаса. Доусон належить зіграти Аллегру Дилл, високопрофесійного дізнавача, яка працює в Вашингтоні, округ Колумбія, на молодого і амбітного сенатора. Коли сестра Алегро, детектив відділу вбивств, гине від вибуху у власній машині Аллегра відправляється в її рідній техаський містечко, роз'їдала корупцією. Те, що починається як пошук вбивці, перетворюється в витяг на світ божий секретів з минулого Алегро, які вона вважала давно і надійно похованими.
Також Розуаріо Доусон буде і виконавчим продюсером. Якщо проект «Тернистий шлях» стане повноцінним серіалом, то роль Алегро Дилл стане для Розаріо Доусон першою головною роллю в масштабному телевізійному проекті. Хоча вона і зараз активно працює на телебаченні, виконуючи епізодичні ролі в таких серіалах як «Шибайголова», «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж», «Залізний кулак. На великому екрані Розаріо Доусон можна було бачити у фільмах «25-а година» і «Місто гріхів».
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
23 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

30 срібняків

Від Алекса де ла Іглесіа

11 лютого 2019

0
1035

Лицар завжди лицар

Марк Хемілл став тамплієром

24 січня 2019

0
855

Трейлер cупергеройського серіалу "Академія Амбрелла"

Неблагополучна родина супергероїв.

25 січня 2019

0
836

"Пацани". Трейлер екранізації коміксу

У супергероїв будуть проблеми.

25 січня 2019

0
823

Сплячі агенти

HBO Europe знімає новий серіал в Празі

28 січня 2019

0
817

 fk tw