Тернистий шлях Розаріо Доусон

Увійти через
Реєстрація
 
Тернистий шлях Розаріо Доусон
 
Серіали: Тернистий шлях Розаріо Доусон
Американська актриса латиноамериканського походження Розаріо Доусон зіграє головну роль в пілотному епізоді нового серіалу від USA Network під назвою «Тернистий шлях».
Серіал «Тернистий шлях» заснований на однойменному романі відомого письменника-детективіста Росса Томаса. Доусон належить зіграти Аллегру Дилл, високопрофесійного дізнавача, яка працює в Вашингтоні, округ Колумбія, на молодого і амбітного сенатора. Коли сестра Алегро, детектив відділу вбивств, гине від вибуху у власній машині Аллегра відправляється в її рідній техаський містечко, роз'їдала корупцією. Те, що починається як пошук вбивці, перетворюється в витяг на світ божий секретів з минулого Алегро, які вона вважала давно і надійно похованими.
Також Розуаріо Доусон буде і виконавчим продюсером. Якщо проект «Тернистий шлях» стане повноцінним серіалом, то роль Алегро Дилл стане для Розаріо Доусон першою головною роллю в масштабному телевізійному проекті. Хоча вона і зараз активно працює на телебаченні, виконуючи епізодичні ролі в таких серіалах як «Шибайголова», «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж», «Залізний кулак. На великому екрані Розаріо Доусон можна було бачити у фільмах «25-а година» і «Місто гріхів».
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Неіграшкове весілля біля престолу

Актори Роуз Леслі і Кіт Херрингтон, «зірки» культового серіалу «Гра престолів», зв'язали себе узами шлюбу

25 червня 2018

0
269

Пекельна принцеса

Новий серіал про жінку-серійної вбивці

22 червня 2018

0
256

Амнезія Стани Катич

Подовжена на другий сезон

20 червня 2018

0
218

Новий новий Папа

Можливо - в особі Джона Малковича

03 липня 2018

0
214

Як стати богом в Центральній Флориді

Чорна комедія для Кірстен Данст

26 червня 2018

0
207

 fk tw