Тернистий шлях Розаріо Доусон

Увійти через
Реєстрація
 
Тернистий шлях Розаріо Доусон
 
Серіали: Тернистий шлях Розаріо Доусон
Американська актриса латиноамериканського походження Розаріо Доусон зіграє головну роль в пілотному епізоді нового серіалу від USA Network під назвою «Тернистий шлях».
Серіал «Тернистий шлях» заснований на однойменному романі відомого письменника-детективіста Росса Томаса. Доусон належить зіграти Аллегру Дилл, високопрофесійного дізнавача, яка працює в Вашингтоні, округ Колумбія, на молодого і амбітного сенатора. Коли сестра Алегро, детектив відділу вбивств, гине від вибуху у власній машині Аллегра відправляється в її рідній техаський містечко, роз'їдала корупцією. Те, що починається як пошук вбивці, перетворюється в витяг на світ божий секретів з минулого Алегро, які вона вважала давно і надійно похованими.
Також Розуаріо Доусон буде і виконавчим продюсером. Якщо проект «Тернистий шлях» стане повноцінним серіалом, то роль Алегро Дилл стане для Розаріо Доусон першою головною роллю в масштабному телевізійному проекті. Хоча вона і зараз активно працює на телебаченні, виконуючи епізодичні ролі в таких серіалах як «Шибайголова», «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж», «Залізний кулак. На великому екрані Розаріо Доусон можна було бачити у фільмах «25-а година» і «Місто гріхів».
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
16 листопада 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Трейлер третього сезону "Справжнього детектива"

Прем'єра – 13 січня.

04 листопада 2018

0
1933

Зірка "Гри престолів" – в шоу по "Зоряним війнам"

Головний мандалорець.

13 листопада 2018

0
1887

Анна Пакуїн приєдналася до «Коханців»

І зіграє Джоані Локхарт

12 листопада 2018

0
1161

Зустрічайте Бейна!

У п'ятому і останньому сезоні «Готема»

23 жовтня 2018

0
791

Знову «Пуститися берега»

На цей раз - у вигляді фільму

07 листопада 2018

0
714

 fk tw