Тернистий шлях Розаріо Доусон

Увійти через
Реєстрація
 
Тернистий шлях Розаріо Доусон
 
Серіали: Тернистий шлях Розаріо Доусон
Американська актриса латиноамериканського походження Розаріо Доусон зіграє головну роль в пілотному епізоді нового серіалу від USA Network під назвою «Тернистий шлях».
Серіал «Тернистий шлях» заснований на однойменному романі відомого письменника-детективіста Росса Томаса. Доусон належить зіграти Аллегру Дилл, високопрофесійного дізнавача, яка працює в Вашингтоні, округ Колумбія, на молодого і амбітного сенатора. Коли сестра Алегро, детектив відділу вбивств, гине від вибуху у власній машині Аллегра відправляється в її рідній техаський містечко, роз'їдала корупцією. Те, що починається як пошук вбивці, перетворюється в витяг на світ божий секретів з минулого Алегро, які вона вважала давно і надійно похованими.
Також Розуаріо Доусон буде і виконавчим продюсером. Якщо проект «Тернистий шлях» стане повноцінним серіалом, то роль Алегро Дилл стане для Розаріо Доусон першою головною роллю в масштабному телевізійному проекті. Хоча вона і зараз активно працює на телебаченні, виконуючи епізодичні ролі в таких серіалах як «Шибайголова», «Джессіка Джонс», «Люк Кейдж», «Залізний кулак. На великому екрані Розаріо Доусон можна було бачити у фільмах «25-а година» і «Місто гріхів».
Алексей Першко 11 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
20 вересня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"Справжній детектив". Трейлер третього сезону

Ваш улюблений серіал повертається.

27 серпня 2018

0
795

Знахідки в Парижі

Ширяться по всьому світу

17 вересня 2018

0
373

Тяга до зомбі

Актриса Кеті О'Брайен: з «Ходячих мерців» в «Націю Z»

21 серпня 2018

0
200

Всеосяжний всесвіт DC

Серіали, комікси і фанатська соціальна мережа

17 вересня 2018

0
188

"Містер Робот» закінчиться в 2019 році

Після закінчення четвертого сезону

30 серпня 2018

0
180

 fk tw