Увійти через
facebook
 

Терор: все і відразу


Серіали: Терор: все і відразу
Прем'єра серіалу призначена на 26 березня
Канал АМС вирішив застосувати ту ж стратегію випуску, яка використовувалася у випадку з серіалом «Макмафія», і по відношенню до серіалу «Терор» за знаменитим романом Дена Сіммонса. Полягає ця стратегія в тому, що одночасно з телевізійною прем'єрою, користувачам сервісу AMC Premiere стануть доступні всі 10 епізодів шоу. Ухваленню такого рішення сприяв той факт, що тиждень, в яку відбулася подібна прем'єра оригінального серіалу АМС «Макмафія», стала найуспішнішою (в сенсі зростання абонентської бази каналу і кількості переглядів) в історії АМС.
Суть сервісу AMC Premiere полягає в тому, що глядачі, які мають в своєму телевізійному пакеті канал АМС, за додаткові 4,99 долара в місяць отримують доступ до оригінального контенту каналу, причому можуть дивитися його без реклами, в реальному часі або ж на вимогу. У бібліотеку оригінального контенту АМС входять такі культові серіали як «Ходячі мерці», «Бійся ходячих мерців», «Проповідник» та інші.
Нагадаємо, що в центрі оповідання серіалу «Терор» - спроба двох кораблів Королівського військово-морського флоту Британії відкрити Північно-Західний прохід. Головні ролі в серіалі за романом Дена Сіммонса виконують Джаред харріс, Тобіас Мензиес і Сіаран Хайндс.
Алексей Першко 22 березня 2018
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Нове обличчя Тома Ріплі Нове обличчя Тома Ріплі

Ендрю Скотт зіграє в серіалі за романами Патриції Хайсміт

26 вересня 2019 0 1916
Очікувана жінка Очікувана жінка

Серіал «Бетвумен» лідирує в рейтингах очікувань

24 вересня 2019 0 1234
Демілітаризована зона Демілітаризована зона

Від Ави Дюверней і Роберто Патіно

02 жовтня 2019 0 1131
Президент пропав Президент пропав

Серіал за романом Білла Клінтона

09 жовтня 2019 0 1068
У центрі уваги - «Канарки» У центрі уваги - «Канарки»

Готується жіночий спін-офф серіалу «Стріла»

25 вересня 2019 0 983