Український серіал міжнародного масштабу - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Український серіал міжнародного масштабу


Серіали:  Український серіал міжнародного масштабу
«Схованки» – саse study
Серіал «Схованки» (HIDE AND SEEK), створений FILM.UA Group – це перша українська нуарна кримінальна драма, яка має всі шанси стати найуспішнішим на сьогодні українським серіалом, що отримав міжнародне визнання. Безпрецедентним для української драми є те, що серіал ще на ранніх стадіях розробки був узятий на дистрибуцію одним із найбільших європейських медіахолдингів — ZDF Enterprises (дистриб'ютор, який представив світу серіал «Міст» (THE BRIDGE). Крім цього, проект став першим українським серіалом, що пройшов відбір престижного телефоруму MIP Drama Buyers Summit 2019, який щорічно проводиться в Каннах і є частиною найбільшого ринку контенту MIPTV. Робоча версія проекту ввійшла у скринінг для міжнародних баєрів, разом із серіалами від Netflix, BBC та іншими світовими компаніями. «Схованки» вже неодноразово підтвердили свою художню цінність, пройшовши конкурсний відбір і ставши учасником декількох ключових міжнародних телефестивалів. Щоб показати масштаб,зазначимо, що кейс серіалу «Схованки» із секцією «питання і відповіді» (Q & A), був презентований в рамках великих галузевих івентів: The Great Series Summit (Кельн, Німеччина), Series Series (Фонтенбло, Франція). Далі у планах – участь у першому фестивалі телевізійних і онлайн-серіалів Центральної та Східної Європи Serial Killer, який проходить у Чехії, місто Брно.
«Схованки» – 8-серійна драма, в якій співіснують елементи нуара і трилера. Складні сюжетні лінії та вражаючі візуальні ефекти створюють емоційну напруженість та змушують глядача співчувати головним героям. Драма має складну і багаторівневу структуру, у яку, окрім основної сюжетної лінії, інтегровані численні другорядні. Головні ролі в серіалі виконали Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко та інші. Продюсери – Віктор Мирський, Олеся Лук'яненко та Андрій Ризванюк. Автор сценарію – Симор Гласенко, режисер – Ірина Громозда.
На KYIV MEDIA WEEK відбудеться презентація-case study, присвячена міжнародному успіху серіалу українського виробництва, де вперше об'єднаються виступи творців/продюсерів, бродкастерів і міжнародного дистриб'ютора. Відвідувачі форуму матимуть унікальний шанс побачити окремі епізоди серіалу «Схованки» і дізнатися про досвід творців серіалу.
Сase study презентують креативна продюсерка серіалу Олеся Лук'яненко (креативна продюсерка FILM.UA Group), ко-продюсерка серіалу Катерина Вишневська (керівниця відділу розробки і копродакшн FILM.UA Group), Мірела Настасе (керівниця ZDFE.Drama) і Анастасія Штейнгауз (виконавча директорка ICTV). Вони розкажуть про творчий процес, міжнародну і українську стратегії і про їхнє значення для розвитку виробництва серіалів в Україні.
Нагадаємо, що зйомки фільму завершилися в середині лютого 2019 року. Наразі серіал перебуває на стадії постпродакшену і буде доступний українському глядачеві восени 2019 року.
Серіал починається як детективна історія, коли 7-річна дівчинка зникає зі своєї квартири. Пізніше, в мережі з'являється відео, в якому зникла дитина тримає табличку з таємничим набором цифр. Очевидно, що дівчинку викрадено, і вона – перша з багатьох жертв, що безслідно зникли в маленькому промисловому містечку.Головні герої – Варта Наумова та Максим Шумов – двоє молодих детективів, що розслідують справу зниклих дітей. Історія торкається героїв на глибинному психологічному рівні, резонуючи з їх особистим травмами. На тлі гнітючої атмосфери невеликого промислового містечка, проблема викрадених дітей зображується, здебільшого, з точки зору моралі, а не кримінального правосуддя.
Презентація – cаse study, присвячена серіалу «Схованки» відбудеться у перший день міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK – 16 вересня о 15:00 в конференц-залі Лондон.
Алексей Першко 02 вересня 2019
Like

Ім’я
17 вересня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


 Український серіал міжнародного масштабу Український серіал міжнародного масштабу

«Схованки» – саse study

02 вересня 2019 0 1234
Практична магія Практична магія

Хто замінить Ніколь Кідман?

20 серпня 2019 0 804
Бріджуотерський трикутник Бріджуотерський трикутник

Новий апокаліпсис від Ноа Хоулі

23 серпня 2019 0 791
Третій день Наомі Харріс Третій день Наомі Харріс

Актриса приєдналася до Джуда Лоу

28 серпня 2019 0 789