Побачити справжнього Босха - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Побачити справжнього Босха


Серіали: Побачити справжнього Босха
Можна буде в новому серіалі від продюсера Black Ops
Компанія World Media Rights розробляє проект серіалу про справжні злочини, одним з головних героїв якого стане лос-анджелеський поліцейський, який став прототипом детектива Босха з однойменного серіалу.
Компанія World Media Rights заснована німецьким медіа-холдингом ZDF Enterprises і відома вона дещо нестандартним підходом: вона спочатку знімає контент, і лише потім продає його різним телеканалам і стрімінговим платформ.
Серіал під назвою Catching the Cold Killers з 10-ти епізодів буде заснований на реальних злочинах з архіву нерозкритих справ поліції Лос-Анджелеса. Головними героями серіалу стануть справжні поліцейські детективи Рік Джексон і Адам Берковічі, які будуть знову намагатися розкрити злочини, вчинені в останні роки.
Джексон, який був одним з ініціаторів створення відділу нерозкритих злочинів поліції Лос-Анджелеса, був прототипом детектива Гаррі Босха, головного героя романів письменника Майкла Коннеллі. Ця серія романів лягла в основу однойменного серіалу від компанії Amazon.
Поштовхом до створення нового серіалу став недавній звіт ФБР, з якого випливає, що в 2017 році 40% вбивств в США так і не були розкриті.
Алексей Першко 05 вересня 2019
Like

Ім’я
17 вересня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


 Український серіал міжнародного масштабу Український серіал міжнародного масштабу

«Схованки» – саse study

02 вересня 2019 0 1234
Практична магія Практична магія

Хто замінить Ніколь Кідман?

20 серпня 2019 0 804
Бріджуотерський трикутник Бріджуотерський трикутник

Новий апокаліпсис від Ноа Хоулі

23 серпня 2019 0 791
Третій день Наомі Харріс Третій день Наомі Харріс

Актриса приєдналася до Джуда Лоу

28 серпня 2019 0 789