Французьке кіно в Україні-2017 - спеціальна тема - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google
Французьке кіно в Україні-2017  
 
Сільві Веред: Проституція - явище комплексне
Інтерв'ю 23 лютого 2017
Сільві Веред: Проституція - явище комплексне ексклюзив

Як вже давно відомо всім зацікавленим глядачам, 2 березня в український прокат виходить французька стрічка Sex Doll. З виконавицею головної ролі в цьому фільмі, молодий (але вже відбулася) актрисою Афсією Ерзі ми вже в силу наших сил і можливостей нашого шановного читача познайомили. Тепер прийшла черга режисера цієї стрічки, Сільві Веред, з якою кореспондент порталу kino-teatr.ua також завчасно зустрівся в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand.

4458
6
Автор: Алексей Першко
 
 Афсія Ерзі: Мій вчитель - Кешиш
Інтерв'ю 14 лютого 2017
Афсія Ерзі: Мій вчитель - Кешиш ексклюзив

2 березня на екрани України виходить стрічка Sex doll, головну роль в якій виконала молода актриса Афсія Ерзі. Передбачаючи цю подію, кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся з Афсією в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand і поговорив з нею про її поки коротку, але дуже яскравою акторську кар'єру. Пропонуємо вашій увазі результат цієї бесіди.

4489
18
Автор: Алексей Першко
 
 Софі Семен і Реда Катеб: Вендерс - останній поет кіно

В рамках 12-го фестивалю «Вечори французького кіно», який триватиме в різних містах України ще майже місяць, демонструється нова стрічка знаменитого німецького режисера Віма Вендерса «Прекрасні дні в Аранхуесі». Передчуваючи цю подію, кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand з виконавцями головних ролей в цьому фільмі - Софі Семен (яка на даний момент є супутницею життя австрійського драматурга Петера Гандке - автора п'єси, за якою фільм поставлений ) і Редою Катебом. Ось що стало результатом цієї зустрічі.

3565
4
Автор: Алексей Першко
 
 Юго Желен: Омар Сі – король світу!
Інтерв'ю 27 січня 2017
Юго Желен: Омар Сі – король світу! ексклюзив

На екранах України йде французька трагікомедія «2 + 1» з Омаром Сі в головній ролі, який останнім часом став (принаймні на Заході) запорукою успіху стрічок, в яких він грає. Кореспондент порталу kino-teatr.ua зустрівся в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand з режисером стрічки Юго Желеном і розпитав про його творчий шлях і секрети створення цього фільму. Пропонуємо вашій увазі короткий виклад цієї розмови.

3807
4
Автор: Алексей Першко