Французьке кіно в Україні-2018


Рецензії:  Баш на баш

 Первая Большая кинопрограмма 15-й Французской весны "Роман с кино" открылась в Киеве показом костюмированной драмы «Обмен принцессами» Марка Дюгена и Шанталь Тома (автора одноименного романа). Лента требует от зрителя известной подготовленности и исторических знаний, а иначе рискует превратиться просто в зарисовку нравов эпохи взросления короля Людовика XV.

04 квітня 2018  1325

Інтерв'ю: Жак Дуайон: Роден - титан, який визначив 20-е століття

Обгрунтовано підозрюючи, що новий фільм живого класика французького кінематографа Жака Дуайона «Роден» рано чи пізно вийде на українські екрани, кореспондент порталу kino-teatr.ua відправився в Париж, сходив в музей Родена і поговорив з автором фільму. А раз підозри стануть реальністю 5 квітня, то ми і пропонуємо вашій увазі виклад нашої бесіди з месьє Дуайоном.

03 квітня 2018  6030

Інтерв'ю: Ізабель Юппер: Французька мова - об'єднує

Незадовго до української прем'єри нової стрічки знаменитого австрійського режисера Міхаеля Ханеке «Хеппі-енд» кореспондент порталу kino-teatr.ua в компанії з колегою з авторитетного видання The Hollywood Reporter (далі в тексті - THR) зустрілися з Ізабель Юппер, головною актрисою французького кіно останніх декількох десятиліть. Ми поговорили з нею не тільки про фільм Ханеке, але і про важкому редакторському праці та рух #MeToo. Пропонуємо короткий виклад цієї розмови.

20 лютого 2018  3521

Інтерв'ю: Мішель Хазанавічюс: Мій фільм - не про Годара

Якраз напередодні української прем'єри іронічної, але досить глибокої стрічки «Молодий Годар» кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand з її режисером - оскароносним Мішелем Хазанавічюсом - і поговорив про особливості цього фільму і багато іншого. Пропонуємо вашій увазі виклад цієї розмови.

29 січня 2018  3639