Французьке кіно в Україні-2018 - спеціальна тема - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google
Французьке кіно в Україні-2018  
 
 Баш на баш
Рецензії 04 квітня 2018
Баш на баш

 Первая Большая кинопрограмма 15-й Французской весны "Роман с кино" открылась в Киеве показом костюмированной драмы «Обмен принцессами» Марка Дюгена и Шанталь Тома (автора одноименного романа). Лента требует от зрителя известной подготовленности и исторических знаний, а иначе рискует превратиться просто в зарисовку нравов эпохи взросления короля Людовика XV.

1193
0
Автор: Алексей Першко
 
Жак Дуайон: Роден - титан, який визначив 20-е століття

Обгрунтовано підозрюючи, що новий фільм живого класика французького кінематографа Жака Дуайона «Роден» рано чи пізно вийде на українські екрани, кореспондент порталу kino-teatr.ua відправився в Париж, сходив в музей Родена і поговорив з автором фільму. А раз підозри стануть реальністю 5 квітня, то ми і пропонуємо вашій увазі виклад нашої бесіди з месьє Дуайоном.

5884
0
Автор: Алексей Першко
 
Ізабель Юппер: Французька мова - об'єднує
Інтерв'ю 20 лютого 2018
Ізабель Юппер: Французька мова - об'єднує ексклюзив

Незадовго до української прем'єри нової стрічки знаменитого австрійського режисера Міхаеля Ханеке «Хеппі-енд» кореспондент порталу kino-teatr.ua в компанії з колегою з авторитетного видання The Hollywood Reporter (далі в тексті - THR) зустрілися з Ізабель Юппер, головною актрисою французького кіно останніх декількох десятиліть. Ми поговорили з нею не тільки про фільм Ханеке, але і про важкому редакторському праці та рух #MeToo. Пропонуємо короткий виклад цієї розмови.

3340
0
Автор: Алексей Першко
 
Мішель Хазанавічюс: Мій фільм - не про Годара
Інтерв'ю 29 січня 2018
Мішель Хазанавічюс: Мій фільм - не про Годара ексклюзив

Якраз напередодні української прем'єри іронічної, але досить глибокої стрічки «Молодий Годар» кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand з її режисером - оскароносним Мішелем Хазанавічюсом - і поговорив про особливості цього фільму і багато іншого. Пропонуємо вашій увазі виклад цієї розмови.

3289
0
Автор: Алексей Першко