ЗАЯВА КІНОПРОКАТНОЇ КОМПАНІЇ

Войти через
Регистрация
 
ЗАЯВА КІНОПРОКАТНОЇ КОМПАНІЇ
 
Останнім часом почастішали заяви державних структур України щодо підтримки національного кінематографу. Але, судячи з останніх подій, виходить так, що чиновники перекладають відповідальність за розвиток українського кіно повністю на самих кінематографістів, чим сприяють невідворотному розвалу кіногалузі.

Нагадаємо, що 16 січня Кабінет міністрів України своєю постановою встановив квоту обов'язкового дублювання, озвучення чи субтитрування державною мовою іноземних фільмів, які розповсюджуються для показу в кінотеатрах, публічного комерційного відео та домашнього відео в Україні, що вона викликала чималий резонанс в українських кінематографічних колах. Відповідно до цієї постанови українізація вітчизняного кінопрокату повинна здійснюватись винятково коштом самих дистриб'юторів. З іншого боку, коли до Міністерства за підтримкою звертаються незалежні українські кінематографісти - їм відмовляють у підтримці, належній їм відповідно до чинного законодавства України (див. юридичну довідку - додаток до прес-релізу №1).

Відповідно до умов законодавства України 14 листопада 2005 року до Мінкультури було подано пакет документів з проханням про виділення бюджетного фінансування на завершення виробництва першого українського молодіжного пригодницького фільму "Штольня" (див. опис стрічки - додаток до прес-релізу №2) у розмірі близько 800 тис. грн.

Документи було прийнято до розгляду, експертною комісією було прийнято позитивний висновок про можливість підтримки фільму.

Після цього Міністерством культури і туризму України не було здійснено жодних передбачених законодавством України заходів по виділенню бюджетного фінансування без пояснення причин, попри те, що Державним бюджетом України на 2005 рік було виділено близько 50 мільйонів гривень на підтримку виробництва вітчизняного кіно. Більше половини цієї суми не було використано, вони були повернуті до Державного бюджету як невикористані.

Вважаємо, що за наведених обставин дії Міністерства культури і туризму України можна кваліфікувати як небажання виконувати покладені на нього законодавством функції, ручне управління бюджетним фінансуванням на власний розсуд, зрив виконання Загальнодержавної програми розвитку національної кіноіндустрії на 2003-2007 роки.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ З ЦЬОГО ПРИВОДУ ВІДБУДЕТЬСЯ 9 ЛЮТОГО (ЧЕТВЕР) 2006 РОКУ В ПРИМІЩЕНІ книжкової кав'ярні "БАБУЇН" (вул. Б.Хмельницкого, 39) ОБ 11.00

НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ БУДУТЬ ПРИСУТНІ:
Денис ІВАНОВ, директор компанії „Артхаус Трафік"
Олексій ХОРОШКО, продюсер фільму „Штольня"
Любомир КОБИЛЬЧУК, режисер фільму „Штольня"
Алексій СЄРКОВ, президент Ассоціації кінопродюсерів України
Андрій РІЗОЛЬ, співзасновник Ассоціації розвитку кінематографії України

НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ ТАКОЖ ВІДБУДЕТЬСЯ:
 • ПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ КОРОТКОГО РОЛИКА ФІЛЬМУ „ШТОЛЬНЯ"
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЕМО-ВЕРСІЇ ГРИ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ „ШТОЛЬНЯ"!


 • З питань акредитації та за додатковою інформацією звертатись до прес-аташе компанії „Артхаус трафік" Юлії Сердюкової за електронною адресою press@arthousetraffic.com
  root 08 февраля 2006
  Комментарии
   
  Имя
  05 декабря 2016
  Ваш комментарий
  Какого цвета трава?
   
  оранжевого
  Синего
  черного
  Коричневого
  Красного
  Зеленого

  Подписаться на отзывы

  популярные новости

  "Стражи Галактики 2". Новый трейлер

  Малыш Грут, Ракета и остальные члены команды - в ролике очередного фильма Marvel Studios.

  04 декабря 2016

  0
  141

  kino-teatr.ua: версия 2.0

  Сайт kino-teatr.ua представляет свою новую версию

  21 октября 2008

  239
  62729

  Грядущие премьеры пополнились постерами

  «Ной», «Лего. Фильм», «Черная роза», «50 оттенков серого», «Believe» - в сети появились тизерные постеры и промофото к предстоящим фильмам.

  15 ноября 2013

  0
  7857

  «Аватар» : «Голубые» в Disney World

  Фантастическую страну из первой части «Аватара» построят в развлекательном парке Disney World Орландо, Флорида.

  22 сентября 2011

  0
  3572

  Джуд Лоу станет «Гением» вместо Майкла Фассбендера

  Джуд Лоу присоединится к Колину Ферту и Николь Кидман в предстоящем проекте о писателе Томасе Вулфе.

  28 апреля 2014

  0
  1627