Фільм Тиха ніч 2023

Рецензии на фильмы

Тиха ніч помсти  PRO Рецензия на фильм Тихая ночь

Цей святковий сезонНапередодні Різдва у родині Годлака сталася трагедія. Під час перестрілки, яку організували місцеві кримінальні угруповання, було вбито його маленького сина. Чоловік саме бавився на подвірї з хлопчиком, коли це сталося. Він також отримав поранення, через яке назавжди залишиться німим. Єдиний сенс життя згорьованого батька – вірити в те, що винуватці смерті його сина також будуть вбиті.

02 декабря 2023  149

Сатира і симпатія  PRO Рецензия на фильм Первая леди

Коли дружина президента прибуває до нової резиденції після перемоги її чоловіка у виборах, жодна людина не сприймає її серйозно. Адже вона завжди була в тіні свого чоловіка. Але настав час показати себе справжню. Тож заручившись підтримкою піарника-лузера і Карла Лагерфельда з модного дому Chanel, вона покаже всім, хто тут зірка!

30 ноября 2023  235

/Війна/ Рідлі Скотта  PRO Рецензия на фильм Наполеон

Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.

26 ноября 2023  350

Теорія допиту  PRO Рецензия на фильм Реалити

Реаліті Віннер присвятила своє життя службі в американській розвідці. Її поважають за видатні вміння і знання, у неї попереду блискуча кар’єра. Проте все змінюється, коли Реаліті вирішує оприлюднити секретні дані про втручання росіян у вибори президента США. Тоді на порозі її будинку з’являються двоє агентів ФБ

23 ноября 2023  276

"Франция! Армия! Жозефина!"  PRO Рецензия на фильм Наполеон

Наполеон - эпический исторический фильм режиссёра Ридли Скотта, рассказывающий о жизни и карьере одного из самых известных и противоречивых людей в истории. Фильм охватывает период с 1789 по 1815 год, и показывает, как Наполеон поднялся из неизвестности до вершины власти, а затем пал в результате поражения при Ватерлоо.

23 ноября 2023  494

Ні міфу, ні людини  PRO Рецензия на фильм Наполеон

Підстаркуватий Рідлі Скотт взявся за свідомо нездійсненне завдання - зняти фільм про Наполеона. Річ у тім, що Бонапарт з'являвся на кіно і телеекранах щонайменше 1000 разів, а осмислити кінематографічними засобами цю постать намагалися (і неодноразово) режисери й актори, які вже увійшли в історію світового кінематографа.

22 ноября 2023  581

Острів бажань  PRO Рецензия на фильм Желание

Компанія "Дісней" масштабно відзначає своє сторіччя, і одним із номерів у програмі святкувань виявляється анімація "Бажання", що покликана - залишаючись сучасною - віддати данину поваги минулому та трішки зазирнути в майбутнє. Як авторам фільму це вдається, вирішити можна тільки після перегляду.

21 ноября 2023  412

Вічне кільце історії  PRO Рецензия на фильм Голодные игры: Баллада о певчих птицах и змеях

Країна Панем поділена на 12 збіднілих округів під керівництвом заможнішого Капітолію. Раз на рік заради розваги тут проводяться Голодні ігри. Хлопці та дівчата з бідних районів, на яких пав жереб, змагаються між собою на смерть. Напередодні десятих ігор вирішено дещо змінити правила та залучити наставників з Капітолію, які консультуватимуть гравців. 

15 ноября 2023  813

Не докодовано  PRO Рецензия на фильм Первый код

Продюсер Владислав Савченко і режисер Артур Лерман пропонують нашій увазі стрічку "Перший код", яка, як видається, доречніше виглядала б у вигляді документального телевізійного серіалу.

14 ноября 2023  499

Генделик душі  PRO Рецензия на фильм Генделык

Cценарист Іван Герасимов через творчу кризу не здає вчасно сценарій фільму. Гонорар витрачений, і замовник – кримінальний авторитет – погрожує йому вбивством. Сценарист змушений бігти. Він потрапляє до різних загадкових місць. Врешті опиняється в кафе «Перехрестя», яке перебуває поза часом і простором. 

10 ноября 2023  619

Минуле, теперішнє…майбутнє?  PRO Рецензия на фильм Марвелы

Керол Денверс вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки їй доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту. Одного разу обов’язок кличе Капітан Марвел в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. 

08 ноября 2023  455

Солнце, воздух и вода  PRO Рецензия на фильм Марвелы

 Американка Ниа Дакоста делает головокружительную карьеру – уже третьим ее полнометражным фильмом стала лента «Марвелы», предлагаемая вниманию украинского и мирового зрителя в самое ближайшее время.

07 ноября 2023  443

Розшукай в собі звіра  PRO Рецензия на фильм Королевство зверей

У своєму "Королівстві тварин" режисерові Тома Кайє вдалося поєднати, здавалося б, неможливе - зігравши на суто голлівудському жанровому полі, зберегти, водночас, абсолютно французьку оригінальність.

02 ноября 2023  943

Атракціон жахів Фредді  PRO Рецензия на фильм Пять ночей у Фредди

Blumhouse представляє адаптацію популярної горор-серії відеоігор на великих екранах! Звичайна робота охоронця у популярній піцерії у Фредді перетворюється на справжнє жахіття з приходом ночі.

01 ноября 2023  896

Театрализованная постановка убийств  PRO Рецензия на фильм Убийцы цветочного полнолуния

 Свой первый известный фильм режиссер Мартин Скорсезе снял более 50 лет назад, и за столь долгую режиссерскую карьеру вполне обоснованно заслужил культовый статус. В этом же фильме он впервые снял великого актера Роберта Де Ниро. Возможно именно эти два факта повысили планку ожиданий по отношению к самому всежему фильму постановщика «Убийцы цветочного полнолуния», предлагаемого нашему вниманию.

18 октября 2023  1654

Врятувати Балдонію!  PRO Рецензия на фильм Фрилансер

Колись Мейсон Петіс (Джон Сіна) був спецназівцем, а нині сумує за тими часами. Нудна робота в офісі йому не до душі. Його запрошують супроводжувати журналістку Клер Велінгтон (Елісон Брі). Її кар’єра також пішла шкереберть, і вона теж не хотіла б сидіти склавши руки. Разом вони вирушають у невеличку країну у Південній Америці.

14 октября 2023  724

Рабочий класс играет на повышение  PRO Рецензия на фильм Безумные деньги

Фильм Крейга Гиллеспи «Шальные деньги», выходящий в украинских кинотеатрах, требует определенной экономической грамотности – что не является проблемой для рядового американца, но может отвратить от него среднестатистического украинского зрителя (как это уже случилось с интереснейшим фильмом «Игра на понижения» Адама МакКея). Более того, действительно реальная история имела место совсем недавно – в 2020-21 годах – и для рядового американца не требует отдельных комментариев, которые будут отнюдь не лишними для гипотетического украинского зрителя.

11 октября 2023  848

Має бути заборонений для перегляду Рецензия на фильм Создатель

Пропаганда, направлена на дискредитацію  США і всього західного світу. Містить елементи рамизму, направленого проти білої раси

09 октября 2023  468

Війна світів  PRO Рецензия на фильм Создатель

Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту

01 октября 2023  891

Згадати все!  PRO Рецензия на фильм Пила X

Джон Крамер a.k.a. Конструктор повернувся! Найтривожніша частина франшизи Пила, події якої відбувається між подіями фільмів «Пила I» та «II», коли хворий та зневірений Джон вирушає до Мексики, щоб пройти ризиковану експериментальну медичну процедуру в надії на дивовижне лікування від свого раку — лише для того, щоб виявити, що вся операція є шахрайством.

28 сентября 2023  793