Информация о пользователе NedzelnitkskyAnd

Войти через
Регистрация
 
NedzelnitkskyAnd
 
Дата регистрации: 22.12.2009
Дата рождения: 28.02.1981
Возраст: 36
Пол:  Мужчина
Жанровые предпочтения: арт-хаус, боевики, документ-е, нуар, полицейские, ужасы, шпионские
Последний визит: 21.11.2017 15:58:48

Понравились фильмы

 

Сказал(а) спасибо

 Золотая самоволка

автору Алексей Першко
за рецензию Золотая самоволка
на фильм Безбашенные


 Недавно, после провала «Валериана и города тысячи планет» Люку Бессону и его «Корпорации Европа» в срочном порядке пришлось менять менеджмент и направление работы компании: было решено сделать ставку на качественные, недорогие, но приносящие достаточную прибыль англоязычные фильмы. Так вот – «Безбашенные» явно не спасут корпорацию Бессона от банкротства (хотя, справедливости ради, отметим, что сняли этот фильм еще до упомянутых решений).

03.10.2017

Золоте кільце шляхетності

автору NedzelnitkskyAnd
за рецензию Золоте кільце шляхетності
на фильм Кингсман: Золотой круг


Фільм “Kingsman: Таємна служба” познайомив нас із «Кінгсменом» - незалежним міжнародним детективним агентством, яке працює на найвищому рівні секретності і чиєю кінцевою метою є порятунок людства. У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінгсмена» зруйновано, а усе людство опинилося в заручниках. Мандруючи світом, Еггсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінгсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв...

19.09.2017

Красуня. Чудовисько. Кохання.

автору NedzelnitkskyAnd
за рецензию Красуня. Чудовисько. Кохання.
на фильм Красавица и чудовище


Чарівна легенда про кохання Красуні і Чудовиська, що хвилює вже багато поколінь, оживе на екранах в дивовижній фентезі-інтерпретації класичної історії від Дісней. У маленькому селищі мешкає юна красуня Бель. Одного разу її батько, випадково збившись зі шляху, стає бранцем Чудовиська.

15.03.2017

Всего: 24 Показать все