Фільм Панда Кунг-Фу 4 2024

Рецензії на фільми

Легенда Дюни…для Землі  PRO Рецензія на фільм Дюна: Частина друга

Історія про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

2 березня 2024  174

Надії vs Плани  PRO Рецензія на фільм Дюна: Частина друга

Дені Вільньов, як і завжди, тримає слово – він обіцяв, що друга частина «Дюни» буде не сиквелом, а саме продовженням частини першої: стрічка починається рівно в той самий момент, коли закінчилася попередня частина. Але варто зауважити, що навіть перша частина «Дюни» в порівнянні з другою виглядає як діорама, зроблена у взуттєвій коробці. Монументальність другої «Дюни» (у всіх її складових) – як би пафосно це не звучало – вражає уяву навіть досвідченого глядача.

27 лютого 2024  384

Трохи застарілий, але не такий і поганий Рецензія на фільм Мадам Павутина

Не тільки у діснеївського Марвер та ДС сьогодні проблеми. В Марвелу від Соні також не легко. Але Мадам Павутина це точно не найгірше з супергероїки, яку ви подивитесь.

21 лютого 2024  117

Павутинка часу  PRO Рецензія на фільм Мадам Павутина

Фільм розповідає історію походження однієї з найзагадковіших героїнь видавництва Marvel Кассандри Вебб, парамедика з Манхеттена, яка, можливо, має здібності до ясновидіння. Змушена зіткнутися з викриттями про своє минуле, вона налагоджує стосунки з трьома молодими жінками, яким судилося могутнє майбутнє...

16 лютого 2024  567

Вперед у минуле  PRO Рецензія на фільм Мадам Павутина

Голлівуд продовжує відчайдушні спроби відродити як прокат загалом, так і інтерес до супергеройського кіно, який згас несподівано швидко, буквально за кілька років. І варто сказати, що "Мадам Павутина" Сі.Джей. Кларксон навряд чи варто вважати вдалою спробою на цьому шляху (який, можливо, веде в нікуди).

13 лютого 2024  636

Посланець і послання  PRO Рецензія на фільм Боб Марлі: One Love

Боб Марлі був, безумовно, видатною людиною. Не просто співаком і композитором, який революціонізував сучасну музику, а й революціонером у душі, який прагнув загального миру. Пропонований українському глядачеві фільм Рейнальдо Маркуса Гріна нічого до портрета свого героя не додає.

12 лютого 2024  709

Протистояння  PRO Рецензія на фільм Фаворитка Міллера

У центрі фільму — розгадка складного зв'язку між викладачем Джонатаном Міллером та його талановитою студенткою Каірою Світ. Коли письмове завдання призводить до некомфортної реальності, герої усвідомлюють, що вони перейшли межі академічної взаємодії.

10 лютого 2024  1470

Чудова, або по хвилях її пам'яті  PRO Рецензія на фільм Арґайл

Зрілі кіномани на перших хвилинах нового фільму Метью Вона "Аргайл" практично напевно згадають "Чудового" з чудовим (вибачте за тавтологію) Бебелем (він же - Жан-Поль Бельмондо). Але не варто хвилюватися - автори "Аргайла" все ж таки не стали повністю копіювати сюжет цього фільму, але ось чи краща у них вийшла кінцівка - питання відкрите.

7 лютого 2024  563

Асолютно божевільний стьоб над шпигунськми фільмами Рецензія на фільм Арґайл

Фірмовий стиль Метью Вона у всій красі

7 лютого 2024  113

Життя, надія, трагедія  PRO Рецензія на фільм Інший Франко

Червень 1941 року, в маєтку Франків у Львові – несподіваний гість. Це старий друг Петра Франка – Андрій Грищук. Пліч-о-пліч – крізь найбуремніші роки і події. Вони разом стояли біля витоків скаутської організації «Пласт», вони боролись за кохання однієї жінки, два військові льотчики, вони рятувались з палаючого літака, вибирались із полону, в радянському Харкові не дали загинути від Голоду дітям. Історія дружби, суперництва і кохання.

6 лютого 2024  596