Фільм Панда Кунг-Фу 4 2024
Чан Ань Хунґ: Я дуже хотів би послухати Будду

На екрани України виходить нова стрічка знаного французького режисера Чана Ань Хунга «Смак пристрасті» з Жюльєт Бінош та Бенуа Мажімелем в головних ролях. Кореспондент порталу kino-teatr.ua зустрівся з автором в Парижі і поговорив з ним про цю роботу, кулінарні традиції Франції, його спосіб знімати кіно та подальші плани. Пропонуємо вашій увазі короткий виклад цієї розмови.

9 лютого 2024  657

Ребекка Мардер і Надя Терешкевич: Привід для злочину

27 квітня 2023 року на українські екрани виходить нова стрічка Франсуа Озона "Мій злочин". Кореспондент порталу kino-teatr.ua зустрівся в Парижі з виконавицями головних ролей у цій комедії Ребекою Мардер і Надею Терешкевич і поговорив з ними не лише про їхні ролі, а й про те, заради чого молоді акторки могли б піти на злочин. Пропонуємо вашій увазі виклад цієї бесіди.

14 квітня 2023  5189

ЛЕА СЕЙДУ: У КІНО Є САКРАЛЬНИЙ ВИМІР

В українських кінотеатрах триває прокат нового фільму француженки Мії Хансен Льове "Одного чудового ранку". Слідом за авторкою фільму кореспонденту порталу kino-teatr.ua вдалося в рамках круглого столу поговорити з головною виконавицею Леа Сейду про роль Сандри, сакральний вимір кіно та любов до книг. Пропонуємо вам виклад цієї розмови.

31 січня 2023  5837

Міа Хансен Льове: сімейний портрет в інтер’єрі

19 січня на екрани України вийшов новий фільм француженки Мії Хансен Льове "Одного чудового ранку" з Леа Сейду, Паскалем Греггорі та Мельвілем Пупо в головних ролях. За кілька днів до цього кореспондент порталу kinо-teatr.ua, перебуваючи у Парижі, поговорив із режисеркою та сценаристкою цієї стрічки про “сімейність” її кінематографа. Пропонуємо до вашої уваги виклад цієї розмови.

25 січня 2023  5911

Олеся Ногіна, продюсерка (FFilms-studio.com)

На українські екрани виходить романтична комедія «Сусідка» Наталії Пасеницької, прем’єра якої мала відбутися ще в березні 2022 року. Продюсерка стрічки Олеся Ногіна розповідає про історію фільмування стрічки та доречність її виходу в українських кінотеатрах в ці нелегкі часи.

28 грудня 2022  6228


Станіслав Капралов: Мій жанр – трилер

10 березня 2022 року на екрани України виходить другий фільм українського режисера Станіслава Капралова "Егрегор". Кореспондент порталу kino-teatr.ua поговорив із режисером, який продовжує освоювати нові жанри – нові і для себе, і для найновішого українського кіно.

16 лютого 2022  13796

Крістоф Барратьє: Головне – гарна історія

У рамках 17-го фестивалю «Вечори французького кіно», що розпочинається у Києві 3 лютого 2022 року, українські глядачі зможуть побачити новий фільм Крістофа Барратьє «Лети зі мною». Кореспондент порталу kino-teatr.ua поговорив з автором одного з найуспішніших французьких фільмів нового тисячоліття («Хористи», 2003) та поспішає поділитися результатами цієї зустрічі.

27 січня 2022  14000

Жеральдін Пеляс: Стейк от-кутюр

Світова пандемія коронавируса вплинула на всі сфери людського життя, і на кіно - в тому числі. Французька стрічка з оригінальною назвою Tendre et Saignant Крістофера Томпсона знята ще в 2019 році, а на екрани (в тому числі і в Україні) вона повинна була вийти цієї осені. Але очевидно, що пандемія внесла свої корективи в релізний плани, так що в очікуванні виходу цієї чудової стрічки на українські екрани пропонуємо вашій увазі ексклюзивне інтерв'ю, взяте кореспондентом порталу kino-teatr.ua у виконавиці головної ролі - відомої актриси Жеральдін Пеляс.

11 жовтня 2021  19473

Янн Гозлан: Чорний ящик і штучний інтелект

Новий фільм французького режисера Янна Гозлана «Чорний ящик» з П'єром Ніне в головній ролі в серпні 2021 року брав участь у головному конкурсі фестивалю в Ангулемі і 8 вересня вийшов у французький прокат. Фільм цей придбано і для прокату в Україні: і нехай точна дата його виходу на українські екрани ще не визначена, видається, що це інтерв'ю з режисером, взяте кореспондентом порталу kino-teatr.ua в січні 2021 року може для багатьох стати відправною точкою для знайомства з цим багатообіцяючим автором, в послужному списку якого вже є цікаві стрічки найрізноманітніших жанрів («У клітці», «Ідеальний чоловік», «Вигорання»).

15 вересня 2021  20513

Ніколь Гарсія: Я вірю в іскристу чорноту любові

Представлений на 77-му Венеціанському кінофестивалі, фільм «Коханці» є дев'ятим повнометражним фільмом Ніколь Гарсіа, на рахунку якої три фільми в каннському конкурсі (в 2002, 2006 і 2016 роках) і ще один в Лідо в 1998 році. Режисер розповідає нам про її фільм-нуар з прекрасними Стейсі Мартін, П'єром Ніне і Бенуа Мажимель, який буде показаний на 12-му Одеському Міжнародному кінофестивалі, а в листопаді вийде в український прокат.

5 серпня 2021  21659