Інтерв'ю кіно та кіноіндустрії - усі інтерв'ю кіно. %page% - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google
Сестри Перрон: Як вижити в будинку із привидами

Андреа і Сінтія Перрон - старша і одна з молодших сестер, яким довелося виживати в справжньому будинку з привидами. Саме їх історія лежить в основі містичної картини "Закляття". Сестри розповіли, як виживали в своєму паронормальному будинку і про свій досвід спілкування із привидами. Невже прокляття не залишило їх родину і досі?..

24 липня 2013  114  47130

Грег Хедсон:Схожого на "Морський бій" раніше не знімали

Ветеран війни в Іраку, який втратив на полі бою обидві ноги, Грегорі Д. Хадсон розповів кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua про свою участь у фільмі "Морський бій".

26 квітня 2012  133  18708

Баррі Зонненфельд: "Люди в чорному 3" мають найкраще 3D

Напередодні виходу у всіх сенсах фантастичної комедії «Люди в чорному 3» режисер Баррі Зонненфельд давв ексклюзивне інтерв'ю кращому українському кінопорталу kino-teatr.ua.

13 травня 2012  103  17644

Віра Фарміга: Я вивчала демонологію заради "Закляття"

Актриса Віра Фарміга напередодні прем'єри містичної картини "Закляття", заснованої на реальних подіях, розповіла про свій досвід спілкування з екстрасенсом, вивчення демонології і про те, чому вона називає свою Лоррейн Уоррен "супергероїнею".

17 липня 2013  123  17264

Марина Петренко: "Джентльмени удачі" - чесний фільм

За пару місяців до виходу римейку культової радянської комедії «Джентльмени удачі», яким зайнявся Тимур Бекмамбетов, виконавиця головної жіночої ролі Марина Петренко, що склала тандем Сергію Безрукову, поділилася з порталом kino-teatr.ua своєю думкою про виконану роботу.

26 жовтня 2012  132  15739

Павло Єрликов: у "навколофутбольних" є, чому повчитися

Як «Навокло футболу» допоміг знайти несподіваних нових друзів акторам, чому фільм не стане російськими «Хуліганами Зеленої вулиці» і кому варто дивитися цей фільм, - розповів порталу kino-teatr.ua актор Павло Єрликов, виконавець однієї з головних ролей у «Навколо футболу».

17 вересня 2013  14583

Уолтон Гоггінс:"Джанго" - особистий фільм для Тарантіно

«Джанго вільний» Квентіна Тарантіно встиг отримати вже п'ять номінацій на «Оскар». Що ж особливого в новому творі культового режисера і чому цей фільм став особистим для нього розповів порталу kino-teatr.ua актор Уолтон Гоггінс, який виконав у картині одного з самих поганих хлопців.

11 січня 2013  10374

Микита Панфілов: Актор - унікальна субстанція

Ексклюзивне інтерв'ю з відомим російським актором Микитою Панфіловим одразу після завершення зйомок фільму «8».

01 липня 2014  9887

спецтема  Філіп Лашо та Ніколя Бенаму: Комедія – клопітка справа

Навіть не знаючи точної дати релізу в Україні комедії «Супернянь», кореспондент порталу kino-teatr.ua (далі в тексті – КТ) передбачливо зустрівся з режисерами стрічки Ніколя Бенаму (НБ) та Філіпом Лашо (ФЛ) ще в січні в паризькому готелі Intercontinental Paris Le Grand. Напередодні ж української прем’єри цієї комедії ми з задоволенням пропонуємо це інтерв’ю до вашої уваги.

21 листопада 2014  68  8649

спецтема  Дені Лаван: Я мріяв бути мандрівним артистом

Одним з головних гостей 9-го Одеського Міжнародного кінофестивалю був (він покинув Одесу 16 липня) культовий французький актор Дені Лаван, який зіграв головні ролі в фільмах не менше культового режисера Леоса Карракса. Кореспондент порталу Kino-teatr.ua не можу упустити таку можливість і зустрівся з комедіантом в одеському готелі «Декамерон». Починається зустріч з того, що кореспондент порталу kino-teatr.ua вносить деяку ясність в розуміння месьє Лаваном відбувається з Олегом Сенцовим, оскільки попередній інтерв'юер торкався цієї теми і видатний французький актор не міг стримати свого обурення тим, що авторитарний режим робить з Олегом Сенцовим і іншими полоненими Кремля. І тут офіціант приносить месьє Лавану кави.

17 липня 2018  8647

Лінда Сегер: Неможливо писати сценарії, не знаючи основ

Ексклюзивне інтерв'ю зі сценарним гуру Ліндою Сегер напередодні її семінару в Києві.

19 березня 2013  8454

Дмитро Ступка: Такого ще ніхто не робив

Напередодні прем'єри "Тіней незабутих предків" Дмитро Ступка зустрівся із порталом kino-teatr.ua і... мало не розповів весь сценарій стрічки!

11 листопада 2013  8369

Дмитро Мойсеєв: Дивитися мистецтво - це робота

Кореспондент kino-teatr.ua зустрівся з режисером фільму «Такі красиві люди» і поговорив з ним про державне фінансування, зйомки в Криму і ставлення глядачів до українського кінематографу.

22 вересня 2014  8301

спецтема  Адіна Пінтіліє: Я вірю в людину

В рамках 47-ї «Молодості» був показаний один з найбільш значущих фільмів року, переможець недавнього «Берлінале» - фільм «(Не) торкайся» румунки Адіни Пінтіліє. Незабаром цей сміливий і неординарний фільм вийде в обмежений прокат в Україні. Кореспондент порталу kino-teatr.ua зустрівся з Адіною Пінтіліє і виконавчицею головної ролі Лорою Бенсон і спробував розставити крапки над i. Наскільки це вдалося, ми пропонуємо оцінити нижче.

31 травня 2018  7706

спецтема  Юрій Речинський. Шлях до «Утопії»

Здавалося б, приводів публікувати інтерв'ю з Юрієм Речинським немає ніяких: його крайній фільм «Січень-березень» був в конкурсі ОМКФ вже майже рік тому, а до виходу наступного пройде ще якийсь час. Але розмова з Юрієм під час Тижня австрійського кіно, в програму якого «Січень-березень» входив, здався настільки цікавим, що покласти його в ящик представляється несправедливим. Тим більше, що Юрій Речинський - з тих молодих режисерів, які - без всякого сумніву - вже формують і будуть формувати і надалі уявлення про українське кіно в світі. Нижче - літературне викладення цієї розмови

20 червня 2018  7653