Фільм Панда Кунг-Фу 4 2024
Правила користування сайтом
 

Вітаємо Вас на веб - сайті інтернет ресурсу « Кіно- Театр» !

Шановний Відвідувач, адміністрація інформ ресурсу « Кіно - Театр» дякує Вам за відвідування нашого сайту « Кіно - Театр» !

Будь ласка , ознайомтесь з Правилами та Умовами користування сайту « Кіно- Театр» kino  teatr.ua ( створений та підтримуваний ТОВ « Кіно- Театр» ) перш ніж приступити до використання сайту « Кіно- Театр».

І . Умови та Правила користування веб - сайтом kino - teatr.ua

1.1. Дані Умови і Правила користування Сайтом «Кіно- Театр» kino - teatr.ua (далі - Сайт ) розроблені Адміністрацією Сайту kino - teatr.ua (далі - Адміністрація) і визначають умови користування і розвитку Сайту, а також права та обов'язки його Користувачів і Адміністрації.

1.2. Дані Умови і Правила (далі - «Правила» ) є юридично обов'язковою угодою між Користувачем і Адміністрацією, предметом якого є надання Адміністрацією Користувачу послуг з користування Сайтом, що регулюють доступ і користування сайту « Кіно - Театр» ( Kino - Teatr.ua ) , що надано ТОВ «Кіно - Театр» на наступних умовах:

1.2.1. Доступ Користувача на даний веб - сайт «Кіно- Театр» Kino - Teatr.ua і користування ним вище згаданого Сайту підпадають під дію цих Правил. Зайшовши на Сайт і користуючись ним , Користувач приймає без обмежень і обмовок юридично обов'язкове виконання Правил, які набирають чинності негайно при першому відвідуванні Користувачем Сайту kino - teatr.ua .

У разі незгоди Користувача виконувати дані Правила Користувач має право надалі не відвідувати та / або не використовувати Сайт .

1.2.2 Адміністрація залишає за собою право змінювати та / або доповнювати дані умови в односторонньому порядку в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення , публікуючи зміни на сайті.

Дані Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Правил розміщена в мережі Інтернет за адресою: http://kino-teatr.ua/doc/regulations_ua.doc

Адміністрація наполегливо рекомендує регулярно перечитувати дані Правила, аби Користувач був у курсі всіх змін, що вносяться Адміністрацією Кіно-Театр. У разі якщо Користувач продовжує користуватися сайтом kino-teatr.ua після публікації змін у розділі Правила, останній автоматично юридично зобов'язується виконувати дані Правила з усіма внесеними до них поправками та / або змінами / доповненнями .

1.2.3. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення Користувачем будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає його згоду з даними правилами і з необхідністю їх дотримання.

ІІ . Авторські права і права власності контентом

2.1. Даний Сайт і весь Вміст сайту , матеріали опубліковані на сайті (надалі - « Контент » ) захищені законодавством України та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.

2.1.1 Права інтелектуальної власності на Контент: тексти , дизайн , логотипи , графічні зображення , піктограми , зображення та інші матеріали на даному Сайті , є власністю ТОВ «Кіно- Театр» , або містяться на Сайті з дозволу відповідного власника.

2.1.2 . Створення посилань на Сайт вітається за таких умов :

1) Користувач заздалегідь проінформує Адміністрацію про кожне посилання в письмовому вигляді;

2 ) За посиланням не буде міститися або матись на увазі ніяких вказівок про те, що " Кіно - Театр" спонсує і / або підтримує сайт Користувача.

3 ) Користувач негайно прибере будь-які посилання Сайт , при першій вимозі Адміністрації Сайту.

2.2 . Використання Користувачем будь-якого Контенту (копіювання , публікація тощо) без письмового дозволу ТОВ «Кіно - Театр» і / або власника Контенту, суворо заборонено.

ТОВ « Кіно - Театр» забезпечує максимальне дотримання своїх прав інтелектуальної власності , наскільки це дозволено законом , включаючи кримінальне переслідування.

ІІІ . Зміст і робота сайту

3.1. Адміністрація вживає усіх можливих зусиль для забезпечення достовірності інформації на Сайті.

3.2 . Адміністрація не дає гарантій щодо точності інформації, її своєчасності , достовірності та безпеки .

3.3 . Контент на Сайті може містити неточності й помилки .

3.4 . Адміністрація залишає за собою право , без попередження , в будь-який час змінити або видалити будь-яку частину розміщеної інформації на Сайті.

3.5 . ТОВ « Кіно - Театр» має право призупинити або припинити роботу даного Сайту на власний розсуд.

 3.6. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки або пошкодження, викликані :

3.6.1. Користування даним сайтом або неможливістю його використання.
3.6.2. Викликані зміною або видаленням інформації розміщеної на Сайті. А також призупиненням або припиненням роботи Сайту.
3.7 . Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки, які настали через неточності в розкладі.

Примітка: Адміністрація Сайту не гарантує точність розкладу в будь-якому кінотеатрі , оскільки адміністрація кінотеатрів може змінити розклад частково або повністю, не сповістивши про це Адміністрацію Сайту. Адміністрація наполегливо рекомендує Користувачеві, аби уникнути неприємних ситуацій, перед походом у кінотеатр уточнити актуальний розклад у Адміністраторів кінотеатру.

IV . Посилання на інші сайти

4.1 . На даному Сайті можуть міститись посилання на інші сайти і рекламні банери, що не належать ТОВ « Кіно - Театр».

4.1.1. Посилання на веб - сайти третіх сторін жодною мірою не означають, що Сайт та її ліцензедавці підтримують дані сайти (або будь-які матеріали, послуги та продукти, запропоновані цими сайтами ), і так само дані посилання не припускають, що « Кіно - Театр » є членом асоціації або має загальну соціальну відповідальність з юридичними або фізичними особами, які керують і адмініструють дані сайти.

4.1.2. «Кіно - Театр » надає посилання на веб - сайти, що належать третій стороні, виключно для зручності Користувача і не рекомендує використовувати їх, а також продукцію та / або послуги , які містяться або пропонуються на даних сайтах.

4.2. Адміністрацією контролю не підлягають сайти або сторінки посилання на сайти ( що належать третім особам), та які містяться на даному Сайті. На даних підставах Адміністрація не несе ніякої відповідальності за дії Сайтів (власниками яких є треті особи). А також  Адміністрація не несе ніякої відповідальності  за завдані будь-які  збитки або завдану шкоду, що виникли у Користувача в результаті відвідування або / та використання даних сайтів.

4.2.1 Користувач не має права залучати «Кіно - Театр» в суперечки, що виникають між Користувачем і згаданими третіми сторонами. Дане положення стосується посилань на усі сайти, що не належать ТОВ « Кіно - Театр », а також до всього наповнення і змісту таких сайтів.

V. Користування сайтом

5.1. Користувачем Сайту може стати будь-який відвідувач веб - сайту « Кіно - Театру » kino-teatr.ua , який матиме можливість користовуватись інтерактивними послугами та сервісами, що надано Сайтом  та які не потребують реєстрації.

5.2. Користувач Сайту може зареєструватись для того щоб користуватись повним спектром послуг та інтерактивними сервісами, що вимагають реєстрації, при цьому отримає можливість :

5.2.1. Кожен раз заходячи на Сайт Користувач будете входити під «ніком» закріпленим за Користувачем, без повторного введення паролю.

5.2.2. Користувач зможе отримувати по е-мейл відповіді на повідомлення, які залишив на Сайті, і так само на які підписаний ;

5.2.3. Користувач зможе оцінювати :

1) відгуки про фільми , кінотеатри , акторів і т.д.;

2) фільми , акторів і т.д.

3) стежити  фільмами, що цікавлять Користувача;

4) брати безпосередню участь у конкурсах;

5) отримувати розсилку Сайту;

6) зможе отримати статус редактора і разом з Адміністрацією і редакцією Сайту брати участь у роботі Сайту: розміщувати свої рецензії , мультимедійні файли до фільмів, фото улюблених акторів і т.п.

5.3. При розміщенні коментарів на Сайті, Користувач повинен дотримуватись відповідних правил :

 4.3.1. Не розміщати повідомлення, які містять : ( 1 ) Пpизиви до порушення чинного законодавства та повалення конституційного ладу , висловлювань расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі , та усього іншого , що підпадає під дію КК України; ( 2 ) Завідомо неправдиву інформацію; ( 3 ) Повідомлення, що має безпосередньо рекламний зміст; ( 4 ) гpубі , нецензурні виловлювання і образи в будь-якій фоpмі – повідомлення; грубі по тону, що містять " наїзди" на особистості; ( 5) Не стосуються теми обговорення.

5.3.2. У разі згоди з чужим відгуками , просто проголосувати за нього поставивши « +1 »

5.4. Адміністрація залишає за собою право : ( 1 ) видаляти повідомлення що містять тільки цитату чужого відгуку/повідомлення; ( 2 ) видаляти та редагувати повідомлення.

5.5. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за повідомлення розміщені Користувачем на Сайті , так як всі повідомлення відображають думки їх авторів.

5.6. У разі, якщо Користувач порушує дані Правила, Адміністрація залишає за собою право, за своїм розсудом, в односторонньому порядку, позбавити реєстрації Користувача та попередньо не повідомляючи про це правопорушника.