Фільм Панда Кунг-Фу 4 2024
Придбання та повернення квитків
 

Скільки коштує квиток?

Ціна квитка залежить від кінотеатру, формату, часу і дня тижня. Всі ціни в нашому розкладі є актуальними. Щоб дізнатися ціну квитка, потрібно вибрати фільм який Вас зацікавив, кінотеатр та день і клікнути на час сеансу.

Фактом успішно завершеної операції з придбання квитків є отримання посилання на скачування квитка з сайту і / або бланка квитка на е-мейл, вказаний при купівлі квитка.

 

ссылка на билет

 

Квитанція або смс від банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але квитки або номер замовлення не прийшов, зареєстровані користувачі можуть завантажити куплені квитки в своєму профілі, пункт меню "замовлення"

страница заказа

Увага!

Шановні відвідувачі! Ми не можемо нести відповідальність за роботу поштових серверів! Тому не отримання Вами електронного листа з прикріпленим квитком НЕ є приводом для возрата грошей! Оплачені квитки скачуються зі сторінки підтвердження оплати ТА/АБО сторінки "ЗАМОВЛЕННЯ" у Вашому профілі!

Техпідтримка сайту kino-teatr.ua не зможе надати ніяку технічну допомогу і здійснити повернення квитків якщо квитки були куплені БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ та / або АВТОРИЗАЦІЇ на сайті kino-teatr.ua оскільки у нас не буде Ваших даних!

Правила придбання і повернення електронних квитків

Повернути можна тільки все замовлення повністю

Продані квитки підлягають поверненню в разі скасування фільму, заміни фільму, неякісної демонстрації фільму з вини кінотеатру, а також в інших випадках, передбачених діючим законодавством України.

В разі запізнення на сеанс, квитки в касу не приймаються і обміну не підлягають.

Повернути придбаний квиток у кіно можна не пізніше чим за 2 години до початку сеансу.

Як повернути гроші за квитки, куплені online?

Для повернення квитків і грошей заповніть форму повернення в якій вкажіть місто, кінотеатр, дату і час сеансу, номер замовлення або скористайтесь Viber ботом kinoteatrua tickets. Період повернення коштів - до 30 діб. Повернути квитки можна не пізніше, ніж за 2 години до початку сеансу, але пам'ятайте, що повертати квитки і гроші чи ні вирішує адміністрація кінотеатру і Вам може бути відмовлено в поверненні.

Роздруковані або електронні квитки в кінотеатрах підлягають безпосередньому пред'явленню на контролі при вході в зал, без звернення в касу. При відсутності можливості роздрукувати електронний квиток, або якщо вам не прийшов квиток, але є номер замовлення, передбачений варіант його обміну на паперовий еквівалент в касі, для чого слід повідомити касиру номер замовлення, яке міститься в e-mail або sms-підтвердженні.

За одним квитком дозволено лише одноразовий вхід. Якщо вхід за квитком відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток з таким же кодом. Оплата квитків проводиться банківськими платіжними картами Visa або MasterCard. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання грошових коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних платіжних сайтах.

Погоджуючись з даними правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від сайту kino-teatr.ua інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних і підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, які діють на сеанс.

 

qr-code_viberbot
viberbot kinoteatrua tickets