21 Jump Street - комедія вибухового гумору


Рецензия на фильм: Мачо и Ботан
Фильм Мачо и Ботан

Звісно, можна зрозуміти дії російських кіноперекладачів, які, через відсутність популярності на пост-радянських просторах культового серіала "21 Jump Street", дали фільму зовсім іншу назву. Але також можна констатувати, що ці дії, а також бездумне їх мавпування українськими перекладачами, зовсім нічого до розкрутки фільма не додали, а скоріше навпаки - завадили вітчизняному глядачеві зрозуміти настрій та суть фільму.

Одноімений серіал кінця 1980-х років був не лише досить популярним на заході, але й став зірковим трампліном для видатного актора сучасності Джонні Деппа. Саме до цього відомого серіалу й роблять посил творці нової вибухової комедії.

Двоє недавніх випускників школи, після закінчення поліцейської академії, були знову направлені до школи, як учні, для роботи під прикриттям. І дуже скоро вони на власній шкірі змогли переконатись, що "лихі дев'яності" або навіть "ранні двотисячні", це зовсім не те саме, що старша школа 2012 року. Тут вже склались інші тренди, та діють зовсім інші закони..

Хоча, переповідати сюжет немає сенсу - хто захоче, той побачить все сам.. І не будемо у вас забирати це задоволення. Багато смішних ситуацій, багато стьобу, трохи дорослого гумору, крові та стрілянини. Ось неповний список інгредієнтів, які роблять цей фільм навіть сильнішим за недавно вийшовший на екран "Американський пиріг: Воз'єднання". Проте, може до "пирожних" жартів ми вже звикли за 10 років, але мова зараз не про це.

Що ж до Джоні Деппа, то він, хоч і з'являється лише в епізодичній ролі, але в чергове доводить, що для майстра достатньо й двох хвилин, щоб глядач сказав, що фільм вдався. 

Хоча, думаю, й без його допомоги молоді зірки Ченніг Татум та Джон Хілл цілком впорались зі цією задачею. 

Отже, якщо вам сумно, самотньо або безнадійно... Якщо ви посварились, але хочете з кимось помиритись... Якщо ви просто бажаєте отримати гарну порцію позитивних емоцій та чудового настрою - сходіть в кіно на "21 Jump Street". І, цілком можливо, що вам це сподобається ))

3
Bertoluch 18 апреля 2012


Имя:
25 июля 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Месники врятують світ! Месники врятують світ!

Цікаво спостерігати, як набір різноманітних та різнопланових героїв (в прямому й переносному значенні цього слова) рятують людство від...

06 мая 2012
Антиджедаи или бой без смысла Антиджедаи или бой без смысла

Якби Liam Neeson не проміняв джедайський меч на адміральську форму, в цій історії вдалось би зберегти безліч життів. Інопланетяни відразу...

22 апреля 2012
Гарний детектив зовсім не про Нобеля Гарний детектив зовсім не про Нобеля

Не так просто вдається зрозуміти до чого тут Нобель та його заповіт, ця ситуація могла трапитись й будь-якій іншій транснаціональній...

16 апреля 2012