Антиджедаи или бой без смысла - рецензия на фильм Морской бой

Войти через
Регистрация
 
Антиджедаи или бой без смысла
 
Фильм Морской бой

 Цей фільм можна було б сміливо називати "Як стати антиджедаем" або "Бій без правил та сенсу". Земляни, знайшовши у віддаленій галактиці планету схожу на землю, посилають туди потужні сигнали.

На їх послання відгукуються наші інопланетні браття, які дуже схожі на людей ззовні. Але, сталось так, що їх зв'язковий корабель при наближенні до Землі зіштовхується з штучним супутником, й падає на якесь велике азійське місто.

При цьому інші чотири кораблі мирно приземляються у води світового океану, і все що хотять прибульці - це зв'язатися з власною планетою.

Люди ж починають вести себе досить агресивно, незважаючи на потужні попереджувальні сигнали, вони відкривають вогонь по кораблях прибульців. І навіть після цього, інопланетяни не стріляли ні в кого першими, відповідали тільки на удари землян, й знищували лише залізні присторої. Людей же вони намагались щадити й не чіпати, навіть якщо ті настирно лізли в драку.

Можна сказати, що якби видатний джедай Liam Neeson не проміняв свій світловий меч на адміральську форму, й вирушив на перемовини з прибульцями, від цього було б більше користі, й ніхто не вмер й не постраждав.

А так, люди спочатку створили собі проблеми посилаючи незрозумілі послання у всесвіт, а потім "героїчно" їх додали, знищуючи цілком неагресивних інопланетян.

Адже, якби вони захотіли знищити людство, вони б його знищили відразу. При тому, що й можливості й потужності в них для цього були.

Єдине що дійсно порадувало в цьому фільмі, так це чудові форми Brooklyn Decker, яка чимось дуже схожа на нашу Фреймут.

Також привертає увагу чорношкіра офіцер-акустик (ще б пак - грає її не хто небудь, а сама Rihanna), що весь фільм здається ось-ось заведе інтиржку з головним героєм (в прямому й переносному значенні) фільму, а за зумісництвом ще й нареченим Brooklyn Decker.

Проте, все закінчується хеппі-ендом, прибульці, яких самі земляни й покликали, знищенні, наречений отримує згоду у джедая-адмірала на весілля, а пишногруда наречена стрибає від радощі й готується очікувати свого чоловіка роками біля вікна, адже він стає командиром бойового корабля ВМС США й готується до нових подвигів. 

Оцінка: за ідею, сценарій та сюжет тверда 2,

за спецефекти, роботу оператора та підбір акторів - 9.

Що виходить разом - робіть висновок самі.

Рецензия на фильм Морской бой 4  
Bertoluch 22 апреля 2012
Комментарии
 
Имя
25 мая 2019
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы
Глядач
Глядач 01 мая 2012 13:40
Он воно що виходить - вони приїхали з мирними намірами. Але чомусь одразу виставили проти землян свої смертельні машини і замість того, щоб вийти на контакт, відчайдушно відбиваються. Мені вони здаються схожими на психів, стіляють у все, що здається загрозливим. А те, як вони відкинули Хоппера чи першій спробі контакту (мирній!), і створили поле-шкарлупу, це нормально?  А знищувати техніку землян, дороги і сполучення нормально? О, ну звісно, вони герої, не всіх людей на своєму шляху намагались знищити. А от на контакт вони точно не йшли. Це більше було схоже на експансію, ніж на мирний приліт. Ставлю за Вашу рецензію оцінку з 5: за стиль викладу 3, за логіку 2, от і рахуйте, що виходить!
Рейтинг сообщения: 0
 

Другие рецензии автора

Месники врятують світ!

Цікаво спостерігати, як набір різноманітних та різнопланових героїв (в прямому й переносному значенні цього слова) рятують людство від...

— 06 мая 2012

 
Антиджедаи или бой без смысла

Якби Liam Neeson не проміняв джедайський меч на адміральську форму, в цій історії вдалось би зберегти безліч життів. Інопланетяни відразу...

22 апреля 2012

21 Jump Street - комедія вибухового гумору

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Цією крилатою фразою можна охарактеризувати дії російських кіноперекладачів (чиї дії доволі бездумно...

18 апреля 2012

 
Гарний детектив зовсім не про Нобеля

Не так просто вдається зрозуміти до чого тут Нобель та його заповіт, ця ситуація могла трапитись й будь-якій іншій транснаціональній...

16 апреля 2012

Оценка автора
7,8 Рейтинг
фильма
Всего оценок: 35fk tw