Фильм Если Бил-стрит могла бы заговорить (2018)

Войти через
Регистрация
 
Фильм Если Бил-стрит могла бы заговорить
 
Если Бил-стрит могла бы заговорить
If Beale Street Could Talk
Год: 2018
Страна: США
Режиссеры: Барри Дженкинс
Студия: Annapurna Pictures, Plan B Entertainment
Жанр: драма, криминал, мелодрама
Бюджет: 12 млн. долл. США
Премьера (в мире): 30.11.2018
Продолжительность: 119 мин.
Возрастные ограничения (лет): 16
Рейтинг IMDB: 7.20/10 (Голосов: 25 886)
Рейтинг КИНО-ТЕАТР   |   Ваша оценка:
7.00 / 10 Голосов: 3
Ожидание фильма  |   Ваша оценка:
Описание фильма Если Бил-стрит могла бы заговорить
 

 19-летняя Тиш помолвлена с 22-летним скульптором Фонни. Они готовятся к свадьбе, Тиш ждёт ребёнка, когда Фонни обвиняют в изнасиловании пуэрториканки Виктории. Молодой человек отправляется отбывать наказание за преступление, которого не совершал — его подставил расист-полицейский. Тем временем Виктория покидает США, возвращается домой, а мать Тиш, Шерон, отправляется вслед за женщиной, чтобы найти доказательства невиновности Фонни.

 
Трейлер к фильму Если Бил-стрит могла бы заговорить
Фильм Если Бил-стрит могла бы заговорить Смотреть трейлер

Рецензии на фильм Если Бил-стрит могла бы заговорить
Добавить рецензию
 
Наші вулиці говорять про нас lesyalis, 28 февраля 2019
Ніжне і світле почуття, яке виникає посеред цієї нестерпної реальності, наче ковток свіжого повітря посеред задушливої спеки. Баррі Дженкінсу, не зважаючи на цей сумний і здається безпросвітний антураж, вдається показати неймовірно гарну і зворушливу історію кохання молодого скульптора Фонні та його коханої Тіш. Боротьба за справедливість, яка є другою... Подробнее
 
Комментарии
 
Имя
20 июня 2019
Ваш комментарий

Подписаться на отзывы
Леся
Леся 28 февраля 2019 13:50
Якби Білл - стріт могла говорити, то ми б почули усі ті невидимі голоси, які досі були нечутні. Вона могла б розповісти нам про сильні почуття, які не можливо знищити, і про бруд, який важко змити, бо він іде з душі. Така вулиця не одна, в Америці їх вдосталь. Жити на них – це означає автоматично піддаватися несправедливості, страху і неможливості вирватися з нього. Це коли з кожним роком зникають твої друзі і знайомі, тільки тому, що вони чорні. Ніжне і світле почуття, яке виникає посеред цієї нестерпної реальності, наче ковток свіжого повітря посеред задушливої спеки. Баррі Дженкінсу, не зважаючи на цей сумний і здається безпросвітний антураж,  вдається показати неймовірно гарну і зворушливу історію кохання молодого скульптора Фонні та його коханої Тіш.
Боротьба за справедливість, яка є другою лінією у фільмі, вривається у їхні стосунки, які лише починають розквітати. Поліцейський умисно і  несправедливо звинувачує Фонні у згвалтуванні пуерториканки. Доля жорстока не лише до хлопця і сім’ї коханої, постраждала дівчина божеволіє і тікає в свою рідну країну. І це теж трагедія, не менш драматична, ніж ті події, які здається здатні зруйнувати юні життя закоханих і їхнє майбутнє. Та Тіш сильна, вона не здається, і Фонні теж, тому що їм є заради чого боротися – заради маленького життя, яке ось-ось має з’явитись на світ)
Їхнє кохання настільки прекрасне, що відображається у кожній будівлі кварталу, у кожному жесті та поруху, воно осяює фільм. Ти просто не можеш перестати захопл
Рейтинг сообщения: 0
 fk tw