Флоренция Лозаньо


Florencia Lozano
Дата рождения:
16 декабря 1969

Рейтинг персоны

0 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 0

Биография

  Американська актриса, відома завдяки своїй тривалій ролі Теі Дельгадо в мильній опері «Одне життя, щоб жити», яку вона грала з 1997 по 2013 рік. Флоренція приєдналася до шоу в січні 1997 року і залишалася в ньому аж до фіналу на початку 2012 року. Пізніше вона приєдналася до сестринського серіалу «Головний госпіталь».

Лозано народилася в Прінстоні, штат Нью-Джерсі, в сім'ї емігрантів з Аргентини. Вона виросла в Массачусетсі, закінчила Браунський університет, після чого переїхала в Нью-Йорк, де вивчала акторську професію в школі мистецтв Тиша Нью-Йоркського університету. У грудні 1996 року Флоренція отримала роль у серіалі «Одне життя, щоб жити» і рік потому номінувалася на премію «Дайджеста мильних опер» за кращий дебют.

Лозано в різні роки з'явилася у низці прайм-тайм серіалів, знятих в Нью-Йорку. Серед них: «Закон і порядок: Спеціальний корпус», «Закон і порядок: Злочинний намір», «Помадні джунглі», «Поганенька», «Дорогий лікар», «Блакитна кров» і «Таємниці Лаури». Вона також була оригінальною виконавицею ролі Елеанор Волдорф у фільмі «Пліткарка», але після пілотного епізоду була замінена на Маргарет Колін. У 2007 році відбувся її дебют на великому екрані в трилері «Ідеальний незнайомець». Відтоді Флоренція грала невеликі ролі у наступних фільмах: «Список контактів», «Вероніка вирішує померти» і «Вкради мою дружину». У 2016 році Флоренція Лозано отримала постійну роль у другому сезоні серіалу Netflix «Нарки».
Имя:
27 сентября 2021
Ваш отзыв