Войти через
facebook
 

Ситуация в прокате


Ситуация в украинском кинопрокате и намеченная на завтра, 27 февраля,  первая предупредительная забастовка кинотеатров продолжают оставаться предметом горячего обсуждения. Так, на сайте "Українська правда" Сергей Грабовский в статье "Чарівна сила неоколоніального словоблуддя" пишет: "Уже два тижні всі електронні та друковані мас-медіа України говорять про страйк кінотеатрів України. З екранів і шпальт газет нам розповідають, що 27 лютого цей страйк оголосять "десятки українських кінотеатрів на знак протесту проти українізації кінопрокату" - цитую типове повідомлення однієї з інформагенцій.
Вимога організаторів, як відомо, скасувати ухвалу міністра культури Василя Вовкуна про заборону видавати прокатне посвідчення фільмам з російським дубляжем, навіть, якщо вони і супроводжуються українськими субтитрами.
Цю постанову організатори акції вважають нелегітимною, такою, що суперечить законам України та ухвалі Конституційного Суду стосовно офіційного тлумачення положень закону "Про кінематографію".
Утім, не буду далі переповідати сюжети, пов'язані із "попереджувальним страйком кінотеатрів", як його називають не тільки ЗМІ, а й палкі "українські патріоти" та борці зі "спробою знову поставити українську націю на коліна" із вельми специфічного об'єднання "Тризуб".
Мова не про це. І навіть не про те, як дико звучить журналістський штамп про "страйк десятків українських кінотеатрів на знак протесту проти українізації кінопрокату". А про те, що ЖОДНОГО СТРАЙКУ КІНОТЕАТРІВ ані 27 лютого, ані будь-якого із наступних днів НЕ БУДЕ".

Сайт информационного агентства УНІАН в своей публикации выдвигает свою версию истинных причин, породивших нынешнюю ситуацию в украинском прокате: "Як повідомив в інтерв’ю УНІАН представник однієї з кінопрокатних компаній, який попросив не називати свого прізвища, «насправді ситуація з надходженнями від прокату зовсім не така погана, як її хтось хоче представити”. “Швидше за все, річ у тому, що деякі власники кінотеатрів дуже захопилися розвитком мереж кінопрокату, переоцінивши свої фінансові можливості. Як наслідок, тепер вони намагаються відвернути увагу кредиторів і інвесторів від своїх фінансових упущень, прагнучи додати їм політичний, мовний відтінок”, - зазначив кінопрокатник. “Саме ця причина, найімовірніше, і стоїть за заявами деяких власників мереж кінотеатрів про можливий страйк кінотеатрів Сходу і Півдня України”, - додав він."Источник: 'Українська правда', УНІАН
root 26 февраля 2008
Like

Имя:
20 октября 2019
Ваш отзыв

популярные новости


Наоми Харрис может сыграть в "Веноме 2" Наоми Харрис может сыграть в "Веноме 2"

Актриса ведет переговоры о роли злодейки.

18 октября 2019 0 251
Йоханссон и Драйвер в первом трейлере "Брачной истории" Йоханссон и Драйвер в первом трейлере "Брачной истории"

Драма о сложности отношений.

18 октября 2019 0 287
Cамый жестокий боевик в мире Cамый жестокий боевик в мире

Под голос актера Хоакина Феникса и музыку Моби

18 октября 2019 0 256
Роберт Паттисон: "Бэтмен – не герой" Роберт Паттисон: "Бэтмен – не герой"

Актер утверждает, что с его персонажем что-то не так.

18 октября 2019 0 253
Бен Аффлек сыграет в драме "Падение на Землю" Бен Аффлек сыграет в драме "Падение на Землю"

А, возможно, и снимет ее.

18 октября 2019 0 236