Фильм Изи


Easy
Год:  2017
Страна:  Украина, Италия
Режиссеры:  Андреа Маньяни
Студия:  Bartlebyfilm
Жанр:  комедия
Бюджет:  1.2 млн. евро
Премьера (в Украине):  14.09.2017
Премьера (в мире):  14.09.2017
Продолжительность:  90 мин.
Возрастные ограничения (лет):  12
Дистрибьютор:  MMD UA
Бокс-офис:  1 164 356 грн.

Рейтинг КИНО-ТЕАТР

8.8 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 160

Ожидание фильма

Ваша оценка:
Вы не проголосовали
Этот фильм ожидали 87% посетителей

Описание фильма Изи

Много лет назад Исидоро был невероятно талантливым молодым гонщиком, который начинал свою карьеру в картинге. Но со временем у него появилась очень большая проблема – перспективный парень начал резко набирать вес, что не могло позволить ему быть гонщиком (из-за конструкции болидов и для большей скорости эта профессия требует минимальный вес для пилотов). Дошло до того, что Исидоро не мог банально сесть в машину. Теперь ему 40 лет, жизнь медленно идёт к закату. Но в один прекрасный день на горизонте появляется брат Исидоро, который предлагает ему интересную, но незаконную и опасную работу. Бывший гонщик должен по поручению родственника перевезти из солнечной Италии в село на одной из вершин украинских Карпат необычный груз – гроб с телом украинского строителя-гастрбайтера. Исидоро ждёт весёлое путешествие.

Подробнее
Код страницы на твой  блогфорум

Фильм Изи cмотреть онлайн

Рецензии на фильм Изи

12 сентября 2017
В жизни украинских любителей кино – особенно тех, которые предпочитают отечественные ленты всем остальным – имело место необычное событие – на экраны кинотеатров вышел фильм «Изи», который по праву можно считать первым настоящим плодом действительно европейского совместного производства (в данном случае – Украины и Италии). Изидоро, он же Изи (Никола Ночелла),... Подробнее
Алексей Першко


Имя:
15 августа 2020
Ваш отзыв
Гость
Гость 22 апреля 2020 18:28
0
говно...это ужас, а не фильм....и я так понимаю, что за деньги налогоплательщиков? надо чтоб те кто снимал, вернули деньги  в десятирне и больше НИКОГДА не подпускать их к созданию фильмов...
.
Гость
Гость 20 апреля 2020 16:10
0
Позор, хуже не видела. Остап Ступка , не уважает страну и людей в которой он живет, чувство омерзения. Не смотрите этот бред
.
Борис
Борис 02 марта 2020 12:37
0
10/10
.
ч33
ч33 27 января 2020 23:37
0
Повівся на багатообіцяючий трейлер і пошкодував потім що витратив свій час на це лайно. Ніби цікаві та колоритні актори тут є, пейзажі красиві, музика час від часу пробивається непогана, але сюжет фільму - повний відстій! Абсолютна маячня, незрозумілі сцени, тупі діалоги, неадекватна поведінка персонажів фільму - все це сприяло тому, що цікавість від його перегляду стрімко падала як рейтинг Зеленського після виборів. Насилу додивився, мабуть дякуючи операторам фільму. Сценаристу краще не писати більше сценаріїв ніколи. Не розумію тих, хто хвалить цей фільм.
.
Гость
Гость 10 января 2020 23:29
0
Гість 15 сентября 2017 14:53
Хороший фільм, радує що в Україні знімають цікаве, не шаблонне кіно.
.
сергій
сергій 29 января 2018 16:28
0
круто
.
Анатолій
Анатолій 07 декабря 2017 12:53
0
Хороший фільм! Дуже радий за те, що ми починаємо подібні проекти! По більше таких фільмів з участю Українців, України, нашої природи, реалій, і справжнього життя! Колись наші внуки будуть дивитись його як документальний... як ми жили і працювали на початку 21 століття!
Також можу сказати сміло, що дітям до 21 року даний фільм не зрозуміти... на жаль без відповідного досвіду зрозуміти дані жарти не можливо(! Це доросле кіно для дорослих людей!
Ну і навіть тільки за те що він створений за участі України - йому просто неможливо ставити  погану оцінку! Любіть українське, і тоді українське буде краще чим іноземне... Бо якщо писати погані речі про те що не розумієш - вихід для Вас, тоді на жаль нічого нового ніхто не буде створювати... кому і для чого? щоб читати бруд від "малолеток"?
.
ГостьЮля
ГостьЮля 25 сентября 2017 16:23
0
Фільм - гімно. Ні при яких обставинах не дивіться, хіба що вас змусили!
.
Погано
Погано 24 сентября 2017 16:51
0
Не вартий уваги фільм даремно потрачений час
.
Гість
Гість 21 сентября 2017 09:12
-1
Фільм "Ізі" сподобався. Цілий фільм уважно спостерігаєш за головним героєм, якого моментами щиро шкода. Є смішні епізоди, гарно знято колорит і звичаї українських карпат. Сцени переважно в сірих депресивних кольорах, з дощовою погодою або снігом як в Україні так і на початку фільму - в Італії. Ізідоро - людина, яка раніше була успішною, але в одну мить, коли заснув за кермом - втратив все. Так він опинився в депресії, замкнувся в собі, а стрес почав заїдати. Навколо нього жорстокий світ, але незважаючи на це - в душі він надзвичайно добра людина. Це видно по тому як він, навіть втративши все, вперто намагався доставити труну загиблого заробітчанина додому.  
Нарешті появилось конкурентне українське кіно!
.

Похожие фильмы