Фільм Ізі


Easy
Рік:  2017
Країна:  Україна, Італія
Режисери:  Андреа Маньяні
Студія:  Bartlebyfilm
Жанр:  комедія
Бюджет:  1.2 млн. євро
Прем’єра (в Україні):  14.09.2017
Прем’єра (у світі):  14.09.2017
Тривалість:  90 хв
Вікові обмеження (років):  12
Дистриб’ютор:  MMD UA
Бокс-офіс:  1 164 356 грн.

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 159

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 87% відвідувачів

Опис фільму Ізі

Багато років тому Ісідоро був неймовірно талановитим молодим гонщиком, який починав свою кар'єру в картингу. Але з часом у нього з'явилася дуже велика проблема – перспективний хлопець почав різко набирати вагу, що не могло дозволити йому бути гонщиком (через конструкції болідів і для більшої швидкості ця професія вимагає мінімальну вагу для пілотів). Дійшло до того, що Ісідоро не міг банально сісти в машину. Тепер йому 40 років, життя повільно йде до заходу. Але в один прекрасний день на горизонті з'являється брат Ісідоро, який пропонує йому цікаву, але незаконну і небезпечну роботу. Колишній гонщик повинен за дорученням родича перевезти із сонячної Італії в село на одній з вершин українських Карпат незвичайний вантаж – труну з тілом українського будівельника-гастрбайтера. Ісідоро чекає веселе подорож.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Ізі Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Ізі

12 вересня 2017
В жизни украинских любителей кино – особенно тех, которые предпочитают отечественные ленты всем остальным – имело место необычное событие – на экраны кинотеатров вышел фильм «Изи», который по праву можно считать первым настоящим плодом действительно европейского совместного производства (в данном случае – Украины и Италии). Изидоро, он же Изи (Никола Ночелла),... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я:
11 серпня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 22 квітня 2020 18:28
0
говно...это ужас, а не фильм....и я так понимаю, что за деньги налогоплательщиков? надо чтоб те кто снимал, вернули деньги  в десятирне и больше НИКОГДА не подпускать их к созданию фильмов...
.
Гость
Гость 20 квітня 2020 16:10
0
Позор, хуже не видела. Остап Ступка , не уважает страну и людей в которой он живет, чувство омерзения. Не смотрите этот бред
.
Борис
Борис 02 березня 2020 12:37
0
10/10
.
ч33
ч33 27 січня 2020 23:37
0
Повівся на багатообіцяючий трейлер і пошкодував потім що витратив свій час на це лайно. Ніби цікаві та колоритні актори тут є, пейзажі красиві, музика час від часу пробивається непогана, але сюжет фільму - повний відстій! Абсолютна маячня, незрозумілі сцени, тупі діалоги, неадекватна поведінка персонажів фільму - все це сприяло тому, що цікавість від його перегляду стрімко падала як рейтинг Зеленського після виборів. Насилу додивився, мабуть дякуючи операторам фільму. Сценаристу краще не писати більше сценаріїв ніколи. Не розумію тих, хто хвалить цей фільм.
.
Гость
Гость 10 січня 2020 23:29
0
Гість 15 сентября 2017 14:53
Хороший фільм, радує що в Україні знімають цікаве, не шаблонне кіно.
.
сергій
сергій 29 січня 2018 16:28
0
круто
.
Анатолій
Анатолій 07 грудня 2017 12:53
0
Хороший фільм! Дуже радий за те, що ми починаємо подібні проекти! По більше таких фільмів з участю Українців, України, нашої природи, реалій, і справжнього життя! Колись наші внуки будуть дивитись його як документальний... як ми жили і працювали на початку 21 століття!
Також можу сказати сміло, що дітям до 21 року даний фільм не зрозуміти... на жаль без відповідного досвіду зрозуміти дані жарти не можливо(! Це доросле кіно для дорослих людей!
Ну і навіть тільки за те що він створений за участі України - йому просто неможливо ставити  погану оцінку! Любіть українське, і тоді українське буде краще чим іноземне... Бо якщо писати погані речі про те що не розумієш - вихід для Вас, тоді на жаль нічого нового ніхто не буде створювати... кому і для чого? щоб читати бруд від "малолеток"?
.
ГостьЮля
ГостьЮля 25 вересня 2017 16:23
0
Фільм - гімно. Ні при яких обставинах не дивіться, хіба що вас змусили!
.
Погано
Погано 24 вересня 2017 16:51
0
Не вартий уваги фільм даремно потрачений час
.
Гість
Гість 21 вересня 2017 09:12
-1
Фільм "Ізі" сподобався. Цілий фільм уважно спостерігаєш за головним героєм, якого моментами щиро шкода. Є смішні епізоди, гарно знято колорит і звичаї українських карпат. Сцени переважно в сірих депресивних кольорах, з дощовою погодою або снігом як в Україні так і на початку фільму - в Італії. Ізідоро - людина, яка раніше була успішною, але в одну мить, коли заснув за кермом - втратив все. Так він опинився в депресії, замкнувся в собі, а стрес почав заїдати. Навколо нього жорстокий світ, але незважаючи на це - в душі він надзвичайно добра людина. Це видно по тому як він, навіть втративши все, вперто намагався доставити труну загиблого заробітчанина додому.  
Нарешті появилось конкурентне українське кіно!
.

Схожі фільми