Сериал РивердэйлРейтинг КИНО-ТЕАТР

5.4 / 10
Ваша оценка: —
Голосов: 33

Описание сериала Ривердэйл

 Адаптация серии популярных комиксов «Арчи». Сериал расскажет о жизни и приключениях жизнерадостного и никогда не унывающего подростка Арчи Эндрюса, а также Бэтти Купер, Вероники Лодж и их друзей из Ривердэйла. Действие разворачивается в современном мире, а главные герои решают исследовать сокрытую от посторонних сторону жизни маленького мирного городка со всеми его странностями и тёмными тайнами, прячущимися за праздничным фасадом.

Код страницы на твой  блогфорум


Сериал Ривердэйл cмотреть онлайн

Рецензии на сериал Ривердэйл

На данный момент рецензий нет. Вы можете быть первым автором!Имя:
03 марта 2021
Ваш отзыв
spriyma
spriyma (Киев) 22 мая 2017 17:07
0

Авторам Рівердейлу напевно забракло сили чи (що більш вірогідно) вони просто пішли по напрямку меншого спротиву не вигадуючи цікавих сюжетних ліній впродовж 3-11 епізодів. Розпочали вдало – закінчили хоч і передбачувано проте в кращих традиціях жанру. Виконавці головних ролей намагалися бути переконливими у своїй грі, шкода часто їм це м’яко кажучи не вдавалося, а жахливо пофарбоване волосся головного героя у рудий колір взагалі треш.  Хоча напевно це «непорозуміння» буде використано у наступних сезонах ) також під час перегляду не полишає відчуття дежавю (локації, образи героїв і подекуди сюжетна лінія) проте це не викликає особливого подразнення.
Впевнений цей серіал безперечно буде цікавий підліткам, а також тим хто хоче згадати юність завдяки Люку Перрі (Ділан з Беверлі Хіллз 90210) і переконатися що нажаль старіють таки усі )))
.