Казки Тіма Бартона


Фильм Дом странных детей Мисс Сапсан

Фільм «Дім дивних дітей Міс Сапсан» був знятий за романом Ренсома Ріггза. Фільм вийшов у прокат 7 жовтня 2016 року і порадував своєю появою прихильників книги «Дім дивних дітей».

Історія в книжці, яка лягла в основу фільму, оповідає про шістнадцятирічного Джейкоба, який виріс на дідусевих казках про «дивних» дітей. Ці казки несуть в собі правду, яка доводить, що світ не такий простий як на перший погляд нам здається, що не про все на світі ми знаємо, що дехто або дещо ховається позаду нас, що ми не помічаємо, проходячи повз.

Хочеться звернути Вашу увагу на те, що книга і фільм відрізняються, майже повністю. Режисер Тім Бартон змінив кінцівку, вніс свої корективи до самого сюжету, поклав в основу своє бачення головних героїв, але це ніяк не завадило глядачеві наповнитись дивовижними емоціями при перегляді. Музичний супровід зі самих титрів змушує нас зануритись з головою у казковий світ, де головний герой потрапляє у пригоду, яка перевернула все його життя. Такий фільм наповнений яскравими візуальними компонентами: будинок, де живуть діти, галявина навколо нього, одяг та «атрибути дивності» дітей.

Перегляд цього фільму не змусив мене шкодувати про витрачені дві години, бо вони того варті. Наповнена новими емоціями, новими ідеями для роздумів – я покинула залу кінотеатру.

І після перегляду цього фільму можна задуматись: «Чи насправді світ такий, яким ми його бачимо, чи є щось, що не потрапляє нам в очі?»

0
Gabriella 26 октября 2016
LikeИмя:
01 декабря 2020
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Ничего не найдено