Меняй,Форест,меняй!


Рецензия на фильм: Мост шпионов
Фильм Мост шпионов

Стівен Спілберг - найвідоміший режисер планети. Про це можна сміливо сказати без перебільшення.

За що ми любимо режисерські роботи Стівена Спілберга? За ідилічну картинку світу. У його фільмах загін з восьми чоло-вік готовий пожертвувати власним життям заради одного рядового Райана, нацист-фабрикант ризикуючи репутацією, рятує більше тисячі євреїв. Відомий гуманіст і на цей раз не зраджував собі: «Коли світ на межі війни, лише честь однієї людини може запобігти катастрофі», - свідчить слоган нового фільму "Міст шпигунів". І, так! Патріотичні прапорці теж будуть.

На етапі зйомок фільм називався "St. James Place ", а в прокат було прийнято випустити під уже відомою назвою " Міст шпигунів ".

Цей фільм справжнісінький crème de la crème кінематографа. Крім зоряного режисера у фільму першокласні сценаристи Джоел і Ітан Коен. У центрі двічі титулований Хенкс, і всі вони в об'єктиві Януш Каменски - дворазового володаря «Оскар» `а.

В центрі історії, яка відбувається в часи холодної війни, - пересічний юрист Джеймс Донован (Том Хенкс). Дипломатичний конкурс Америки прийняв рішення, що переговори проводитиме неофіційна особа і доручає рядовому юристу нездійсненну місію - домовитися про обмін російського шпигуна Рудольфа Абеля на американського Френсіса Паурса. В ході подій задача Донована ускладнюється - поміняти одного полоненого на двох. Обмін відбувається на Гліник брюки в Німеччині. Надалі на ньому було здійснено ще три відомих обміну, за що споруду прозвали "Мостом шпигунів".

Якщо ви не захоплюєтеся історією, то вся це епопея з обміном да шпигунами допоможе заповнити прогалини в знаннях. До речі, про епопею. Прокатники пропонують класифікувати фільм як трилер. Але шановні любителі лоскітливого жанру! Ви будете дуже розчаровані, якщо подастеся на фільм за звичними в враженнями. Міст Шпигунів - це не модний нині жанр фільм - епопея, де в центрі не герой, а подія - холодна війна.

Том Хенкс переніс свого простачка-дурника Віктора Навроцки з «Термінал» і трохи відсипав йому інфантильності Фореста Гампа. У цьому виді посадив за стіл переговорів з монстрами російської розвідки.

Так як обличчя акторів з пострадянського простору це досі рідкісна історія. Рідкісним проривів начебто Михайла Горевого, по-лучівшего роль Івана Олександровича Шишкіна, співробітника КДБ у фільмі самого Спілберга, як-то кожен раз радієш особисто.

Ви можете собі уявити, що Стівен Спілберг здатний упустити якусь деталь впливаючи на глядацьке сприйняття? Правильно, - не може! У цій війні за  сердця глядачів не беруть полонених, але і байдужих не залишають, впливаючи на всі канали сприйняття.

Для фільму музику писав Томас Ньюман. До поворотним моментам фільму буде "підводити" музика: підписання протоколу, берлінська стіна, НДР і ФРН. Всього Ньюман написав 15 треків створюють потрібний настрій.

Бюджет фільму склав сорок мільйонів доларів, заробив 25000000 доларів зверху і потіснив у списку чемпіонів Бокс-офісу Дені Бойла. Відомості про фільм вже з'явився на сайті Оскар.ру ще до офіційного оголошення номінантів. Можна припустити, що фільм "Міст шпигунів" візьме участь у 88-й оскарівської гонці.

Оцінити фільм особисто можна з 3 грудня.

0
rumbambara 29 ноября 2015


Имя:
26 июля 2021
Ваш отзыв

Другие рецензии автора


Космос, как абсолют будущего. Космос, как абсолют будущего.

Если верить Илону Маску, то скоро человечество колонизирует Марс. 2024 не так далеко, друзья мои, пора начать просматривать все...

24 марта 2017
Даже у американской мечты есть цена Даже у американской мечты есть цена

Действие разворачивается в 20-е годы прошлого века, в Бостоне. Пик “сухого закона” в Америке. Нарядная эпоха, период, когда...

13 января 2017
Принеси війну до дому Принеси війну до дому

Красень, спортсмен, і майбутній спадкоємець фабрики, юний містер Левов на прізвисько “Швед” одружується міс “Нью...

10 декабря 2016
Все свои Все свои

Фильм рассказывает историю запутанного дела Фанни Каплан, которая в 1918 году совершила покушение на вождя пролетариатов Владимира Ленина....

30 ноября 2016
Любовь и другие спецоперации Любовь и другие спецоперации

После успешно завершенной спецоперации между Максом и Марианн завязывается роман. Одурманенные успехом и чувствами шпионы оседает в...

29 ноября 2016