Фільм Поводир (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Поводир
 
Поводир
Поводырь / The Guide
Рік: 2014
Країна: Україна
Режисери: Олесь Санін
Жанр: військовий, драма
Бюджет: 2 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 12.11.2014
Прем’єра (у світі): 16.07.2014
Тривалість: 120 хв
Вікові обмеження (років): 14
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 14 037 820 грн.
Рейтинг IMDB:    Поводир
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.48 / 10 Голосів: 1462
Опис фільму Поводир
 

Прямуючи в Україну, яка в 30-ті роки переживала не найкращі часи, Майкл Шемрок був повен надій і планів. Інженер за фахом, він думав, що буде корисним у створенні соціалістичної держави майбутнього, у чому йому допомагатиме син Пітер. Однак американець помирає, отримавши секретні папери про репресії в країні, які виявилися в книзі Пітера. Десятирічному хлопчикові доводиться рятуватися втечею від поліції, що в подальшому приводить його до сліпого кобзаря Івана Кочерги. Музикант приймає нового друга як поводиря і намагається вберегти його від усіх тих жахливих речей, які відбуваються навколо них.

Випущений в прокат під тайтлом "Поводир", фільм Олеся Саніна має й іншу назву, яка звучить як "Квіти мают очі". Одну з головних ролей у фільмі мав зіграти американський актор українського походження Джек Пеланс. Пеланс крім англійської міг говорити і українською, однак він помер в 2006 році, коли тільки йшла підготовка до зйомок. Серед багатьох кобзарів, які фігурують в "Поводирі" Олеся Саніна, багато хто і справді сліпий. Наприклад, серед таких учасник паралімпіади Віктор Засядкович, володар чорного поясу з дзюдо. Спеціально для однієї зі сцен бійок у фільмі, він вчив мистецтво бою під назвою "милиця", який використовувався справжніми кобзарями. Хлопчик Антон Святослав Грін, який виконав у "Поводир" роль хлопчика Пітера, сам родом із США, а його прадід був в'язнем радянського трудового табору. Для співачки Джамали роль в кінострічці стала першою в її культурній кар'єрі.

Перша сцена фільму була відзнята у 2012 році, а саме - в лютому. Спочатку планувалося, що прем'єра драми буде в серпні 2013 року, чого в результаті не відбулося. За основу був узятий реальний випадок, що стався в Україні у 1934 році. Тоді близько двохсот кобзарів, під хибним приводом, були вивезені в ліс і розстріляні.

 
Трейлер до фільму Поводир
Фільм Поводир дивитися онлайн

Рецензії на фільм Поводир
Додати рецензію
 
Первый украинский Алексей Першко, 11 листопада 2014
На экраны страны выходит лента, которой многие прочат судьбу первого украинского блокбастера. Об этом говорят и амбиции прокатчика, каковым выступает крупнейшая дистрибуторская компания Украины B&H, которая рискнула выпустить одновременно не мене 130 копий (по другим источникам – 154), и мощная маркетинговая компания, призывающая «закрыть глаза и смотреть сердцем», и невиданный... Детальніше
 
Де завжди гарно пахне Elen Voynova, 11 листопада 2014
В начале 30 годов 19 века, в Украине, как и по всему Союзу упорно строился социализм. Это была новая эпоха, и в моду вошли новые выражения, такие как политическая сознательность, перевыполнение плана, коммунизм. Но были те, кто был против слепому следованию за национальной идеей, таких называли врагами народа и националистами.... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Юлия
Юлия 03 березня 2018 15:11
Хороший фильм, сразу просыпается патриотизм и желание покопаться в истории. Только мне кажется в советской Украине разве возможны были американские встречи, такие наряды и прически как у Ольги? Может кто-то знает больше..
Рейтинг повідомлення: 0
 
Прапор
Прапор (Чернигов) 27 листопада 2017 19:57
мы с друзьями снимались в массовках. нам выдали форму, оружие, загримировали... было круто - кадры на берегу Десны, Новгород-Северский район... Фильм классный, патриотический)))
Рейтинг повідомлення: 0
 
fauntleroy_fox
fauntleroy_fox (Киев) 25 липня 2017 05:48
Шедевр!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Марія
Марія 03 квітня 2016 22:10
Прекрасний фільм! Побільше б таких!
Рейтинг повідомлення: +1
 
Богдан
Богдан 16 серпня 2015 22:37
Як можна було витратити 10 років , що б придумати і зняти таке гівно ? І це називається відродженням Українського кінематографа? Це взагалі треба видалити з інтернету .
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 13 липня 2015 15:49
Поучительный фильм.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Гость
Гость 21 лютого 2015 21:06
ВСЕГДА власть была  подлой и гнилой.... и всегда боялась простого народа....
и если уж поднимется народ - то .......
Рейтинг повідомлення: +1
 
Жанна
Жанна 20 лютого 2015 10:15
Я у себя дома, а ти, сука чеши в Рассею.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Настя
Настя 01 лютого 2015 11:02
Ммм, да.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 28 січня 2015 11:28
Фильм великолепный, вовремя вышел, рвёт душу. Дух времени показан великолепно. Такие фильмы - для патриотического воспитания и восприятия исторического. Этот фильм - один из самых веских доводов в пользу понимания, любви и уважения к Украине. Он отвечает также на многие вопросы современности. Фильм не просто о человеческих отношениях в определённую историческую эпоху, он  - о нас нынешних, наших отношениях, праведности и грехе, о непреходящих ценностях. Идея, авторы, вся съёмочная группа, актёры  - высокий уровень (без исключений).
Рейтинг повідомлення: +1
 
   
Схожі фільми
 
  • Чемпіони з підворіття
  • Протистояння
  • Воскресіння розстріляного відродження
  • Незламна
  • Лукаfk tw