100-річний Кірк Дуглас зобов'язаний життям дружині


100-річний Кірк Дуглас зобов'язаний життям дружині
Один з останніх акторів «золотої ери» Голлівуду, 100-річний Кірк Дуглас разом зі своєю дружиною 98-річною Енн не так давно випустили книгу про свою любов і спільне життя. Пара разом ось уже 63 роки. Правда, як виявилося, їх спільне життя не завжди було безхмарним: у своїй біографії Кірк зізнався, що у нього були коханки, а Енн була в курсі і закривала на це очі.
«Довіра і чесність - дві чесноти, необхідні в шлюбі, - зізналася дружина актора. - Мені ніколи не було цікаво, що говорять про мого чоловіка збоку. Те, що мені потрібно знати, він скаже мені сам. А так як він завжди був чесний зі мною, то я знала про всі його несерйозні інтрижки». За визнанням Енн, пережити зради Кірка їй допомогло виховання: «Я люблю свого чоловіка і свою сім'ю, чому я повинна все це зруйнувати через гордість? Ми разом, ми любимо і поважаємо один одного», - зізналася жінка.
Незважаючи на швидкоплинні любовні зв'язки, Кірк завжди був відданий дружині: вона не тільки була для нього завжди опорою, а й навіть врятувала йому кілька разів життя. «Енн врятувала моє життя двічі: коли вмовила мене не летіти на літаку, який в підсумку розбився, і коли витягла мене з суїцидальної депресії після інсульту. Я нескінченно закоханий в неї», - зізнався Дуглас.
Кірк і Енн Дуглас познайомилися в 1950 році, а одружилися чотирма роками пізніше. У шлюбі у них народилося двоє синів - Пітер і Ерік, а також вони виховували двох дітей Кірка - Майкла і Джоель - від першого шлюбу з Даяною Ділл. В кінці минулого року Дуглас-старший відзначив столітній ювілей, закотивши розкішну вечірку на 200 чоловік.
Тегі: кирк дуглас
Сергей Задко 18 травня 2017Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено