Анджеліна Джолі і Бред Пітт розлучаються?


Анджеліна Джолі і Бред Пітт розлучаються?

Анджеліна Джолі і Бред Пітт готові розлучитися після 11 років спільного життя. Голлівудська пара вже не живе разом. Про це повідомляє видання Life&Style.
Причиною розлучення стали ревнощі Анджеліни. Інсайдери стверджують, що Пітт може виявитися батьком дітей своєї подруги, рок-співачки Мелісси Етерідж, що зізналася у нетрадиційній сексуальній орієнтації. Джолі вимагає від чоловіка провести ДНК-тест, щоб з'ясувати, чи не був він донором сперми.
Сам Бред Пітт вважає, що в його дружини параноя. Актриса ревнує його не тільки до Етерідж, але й до жінок-колег. З чуток, вона влаштовувала чоловікові справжні істерики через те, що він, на її думку, занадто тісно спілкувався з Маріон Котіяр і Селеною Гомес, з якими той знімався у фільмах «П'ять секунд тиші» і «Гра на пониження».
Останньою причиною називають нездорову худорлявість актриси. При зрості 169 сантиметрів вона важить 35 кілограмів. Пітт намагається змусити дружину приймати їжу й загрожує розлученням.
Відзначимо, що пара, яка виховує шістьох дітей, живе разом вже 11 років, і за ці роки преса постійно повідомляла про їх розставання.

Тегі: анджелина джоли, брэд питт
Сергей Задко 23 квітня 2016


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено