Анджеліна Джолі повільно набирає вагу


Анджеліна Джолі повільно набирає вагу
Після майже року самітництва Анджеліна раптом стала з'являтися на публіці. Квітучим вид актриси складно назвати. Крім того, що весь світ обговорює її виходи в контексті схильності до анорексії (влітку вага актриси досяг критичної позначки 40 кг), сама актриса в одному з інтерв'ю зізналася, що на тлі стресу у неї стався параліч лицьових нервів.
Крім того, таблоїди відзначили, що довгими сукнями Енджі маскує проблему з венами, але відмовляється лягати на операцію, так як не може дозволити собі провести кілька тижнів в ліжку. На думку джерела, Джолі робить все, щоб Пітт не міг подумати, що вона не в силах піклуватися про дітей. Також в Голлівуді багато говорять про те, що Джолі, матір, якій померла від онкології, настільки боїться, що успадкувала схильність до хвороби, що з маніакальною завзятістю постійно проходить обстеження. У 2013 році актриса зважилася на операцію з видалення грудей після того, як дізналася про загрозу виникнення у неї раку грудей.
На даний момент близькі актриси констатують постійну слабкість, високий тиск і повна відсутність апетиту - Джолі може не торкатися до їжі цілодобово. Втім, курси голковколювання, які були покликані привести в баланс її нервову систему, дуже допомогли кінодіві: останнім часом вона повільно набирає вагу і поступово повертається до робочого процесу.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 20 вересня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено