Анджеліна Джолі образилася на журналістів і фанів


Анджеліна Джолі образилася на журналістів і фанів
Фото: Legion-media.ru

 Протягом всього процесу розлучення Джолі з Бредом Піттом ЗМІ зображують Анджеліну «негативним персонажем», що дуже не подобається актрисі. Джерело, близьке до зірки, розповіло порталу HollywoodLife, що подібні звинувачення сторонніх людей дуже ранять Джолі і завдають їй біль.

"Все, чого вона хоче - це бути хорошою мамою своїм дітям," - продовжує інсайдер.
Багато шанувальників «Бренжеліни» до сих пір продовжують звинувачувати актрису в жорсткості і підступність по відношенню до колишнього чоловіка. Сама ж Анджеліна Джолі діє в інтересах своїх шістьох дітей: вона робить те, що, на її думку, найкраще підходить їм. За словами джерела, люди навколо не розуміють цього і вважають її «монстром і поганою людиною».
З моменту розриву Бреда і Анджеліни пройшло вже більше двох років. Екс-подружжя багато пережили - і скандали, і примирення, і боротьбу за право опіки над дітьми. Зовсім недавно актриса зізналася, що не уявляє своє подальше життя без колишнього чоловіка. Рухатися далі, знаючи, що вони більше ніколи не будуть разом, для Анджеліни виявилося складно, незважаючи на те, що вона прийняла цей факт.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Джерело: HolliwoodLife, ok-magazine
Сергей Задко 09 листопада 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено