Анджеліна Джолі з'явилася на кінопремії з дітьми


Анджеліна Джолі з'явилася на кінопремії з дітьми

 За останній місяць Анджеліна Джолі, здається, відвідала більше заходів, ніж за весь минулий рік. Актриса з головою поринула в роботу і, щоб відчувати себе впевненіше, майже всюди бере з собою шістьох дітей.

Не так давно шанувальники з цікавістю розглядали фотографії голлівудської зірки і її дітей з Парижа, а сьогодні а Мережі з"явились кадри з червоної доріжки премії Annie. Церемонія вручення нагород відбулася напередодні в Лос-Анджелесі.
Поява Анджеліни Джолі на подібному заході підвищує його статус, тому голлівудську діву чекали з нетерпінням. Перед фотографами і журналістами актриса вирішила з'явитися в компанії дочок Шайло і Захри. Дівчатка вже навчилися вести себе перед камерами і з задоволенням позували кореспондентам.
Сама Анджеліна виглядала сяючою і щасливою. На огляді вона в якості продюсера представляла мультфільм «гГдувальниці», який взяв нагороду як кращий мультфільм, вироблений незалежною кіностудією.
Для виходу в світ актриса вибрала елегантне плаття в підлогу металевого відтінку. Доповнила образ червона помада. Шанувальники зірки виявилися в захваті.
Нагадаємо, що премія Annie - нагорода, представлена ​​в Лос-Анджелесі Каліфорнійським філією Міжнародної асоціації анімаційного кіно ASIFA в 1972 році. Спочатку церемонія замислювалася як вшанування діячів анімації за внесок в областях виробництва.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 05 лютого 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено