Анджеліна Джолі з синами гостює в Сеулі


Анджеліна Джолі з синами гостює в Сеулі
Фото: Gettyimages.ru/Twitter

 Другого листопада в одному з популярних ресторанчиків Сеула трапився невеликий переполох: відвідувачі очам своїм не повірили, коли побачили за столиком саму Анджеліну Джолі. Голлівудська зірка зараз гостює в Південній Кореї. І як звичайна туристка спокійно ходить по місту і заглядає в місцеві кафе, намагаючись не привертати до себе зайвої уваги.

Анджелина Джоли с поклонницей
43-річну Енджі дізнаються скрізь, просять про селфі, фотографують нишком і просто бурхливо висловлюють своє захоплення від того, що бачать актрису. Фото та відеозвіти вже заполонили соцмережі - шанувальники навперебій діляться враженнями від зустрічі зі знаменитістю.
Анджелина Джоли
У Кореї Джолі не одна, а зі старшими синами, Меддоксом і Паксом. Заради першого, власне, зірка і прилетіла до Сеула: Меддокс, який давно вивчає корейську мову, хоче вчитися в університеті саме тут. Зараз 17-річний син Джолі та Пітта вибирає навчальний заклад і оглядає кампуси. Поки Меддокс зайнятий, Анджеліна проводить час з Паксом - з ним вчора актрису і бачили в ресторані.
У Південній Кореї зірка пробуде ще кілька днів - тут у неї також заплановані зустрічі в рамках її роботи в ООН в комісії у справах біженців. Так що у місцевих жителів ще напевно буде можливість побачити улюблену актрису.
Тегі: анджелина джоли
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 04 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено