Біле пальто Меган Маркл назвали її іменем


Біле пальто Меган Маркл назвали її іменем

Кейт Міддлтон, посунься - у Британії з'явилася ще одна героїня! Перший же вихід актриси Меган Маркл на публіку в ролі нареченої принца Гаррі викликав у світі справжній ажіотаж.

Нагадаємо, це сталось 27 листопада, коли закохані позували фотографам з нагоди своїх заручин. Меган з'явилася перед камерами в білому пальто, яке відтіняло її смагляву шкіру і який підкреслювало сліпучу посмішку.
Річ вартістю 700 доларів випустив канадський бренд Line. На следуюющій день дизайнери заявили, що воно тепер стало «тезкою» актриси - йому дали ім'я Меган. За словами глави компанії Джона Маскета, весь запас одягу розкупили за лічені хвилини, при цьому клієнти кілька разів обрушили сайт бренду.
«Ми невелика компанія, і зараз кінець сезону, так що у нас не було великої кількості таких пальто на складі. До того ж, вони все шиються вручну. Ми вже замовили пошиття нової партії, так що незабаром модель знову з'явиться в магазинах. Я не очікував, що Меган вибере наше пальто для такої події. Вона принесла в Лондон трохи Канади », - прокоментував ажіотаж Маскет.
Як пояснив бізнесмен, Маркл не платила сама за пальто - фірма подарувала його її стилісту Джесіці Малруні.
Тегі: меган маркл
Сергей Задко 28 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено