Бен Аффлек повертається в рехаб


Бен Аффлек повертається в рехаб
Фото: Legion-media.ru

 У серпні цього року актриса Дженніфер Гарнер відправила чоловіка на лікування від алкогольної залежності. У жовтні актор завершив 40-денний курс реабілітації в рехаб і офіційно оформив розлучення з дружиною. Сьогодні західні джерела повідомили, що Аффлек повертається в клініку.

За словами інсайдера, 46-річний актор зізнався друзям, що поки не готовий самостійно боротися із залежністю, і добровільно відправився в рехаб.
"Бен збирався лікуватися вдома, але пізніше відправився в стаціонар і вже зареєструвався в клініці, де проведе наступні кілька місяців. Звичайно, йому зрозуміло, що проблема є, тому він буде довго і старанно працювати," - розповів близький друг актора.
Відзначимо, що з моменту минулого виписки Аффлек встиг остаточно розлучитися зі своєю юною подружкою - Шонной Секстон, офіційно розлучитися з Дженніфер Гарнер і взяти участь в промо-турі в якості виконавця ролі Бетмена. Здавалося, що життя артиста стала налагоджуватися, але з часом Бен знову пристрастився до випивки. За інформацією джерел, він пообіцяв родині працювати над собою щодня і робити все від нього залежне.
Тегі: бен аффлек
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 12 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено