Бенедикт Камбербетч зніметься в «Зоряних війнах7»?


Бенедикт Камбербетч зніметься в «Зоряних війнах7»?

Українська прем'єра сьомої частини кіносаги вийде на екрани 16 липня 2015 року.

Головним слухом за останній тиждень стала новина про те, що британець Бенедикт Камбербетч, відомий головними ролями у серіалі «Шерлок» і фільмі «Стартрек: Відплата», приєднається до поки що не оголошеного акторського складу «Зоряних воєн 7». В одному зі своїх інтерв'ю він заявив, що нібито цікавився у режисера проекта Джей Джей Абрамса про роль світлового меча.

«Ми ведемо переговори», - пожартував Камбербетч.

Як повідомлялося раніше, актор давно є великим шанувальником фільмів з космічної саги Джорджа Лукаса. «Ні , я не просто виріс на них, я народився з ними. Вони були величезною частиною мого бекграунду і мого виховання», - поділився актор. У дитинстві він хотів стати Ханом Соло.

З одного боку, ці неоднозначні жарти Камбербетча щодо участі в проекті і те, що він вже працював з Абрамсом на одному знімальному майданчику над сиквелом «Зоряного шляху» ще не дають ніякої гарантії приписувати його до сьомої частини франшизи «Зоряних війн». З іншого ж, дивний збіг - несподіваний вихід Бенедикта Камбербетч з «Багрового піку» Гільєрмо дель Торо і початок виробничого процесу нового епізоду космосаги - не можна проігнорувати. Скоріше за все, актор не зміг би перебувати одразу в двох місцях і вважав за краще відправитися в далеку-далеку галактику.

Нагадаємо, що шанувальникам творчості Бенедикта Камбербетча належить побачити актора в «П'ятій владі», «Дванадцяти роках рабства» , «Августі» та другій частині трилогії Пітера Джексона «Хоббіт: Пустота Смога». 

Тегі: бенедикт камбертбэтч, багровый пик, гильермо дель торо, стартрек: возмездие, пятая власть, двенадцать лет рабства, хоббит: пустошь смога, август, звездные войны 7, джей джей абрамс
Sushchenko 03 вересня 2013Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено