Бред Пітт вважає розлучення з Еністон помилкою


Бред Пітт вважає розлучення з Еністон помилкою

Якщо шлюб з Анджеліною Джолі Бред Пітт характеризує як "12 років пекла", то про подружнє життя c Дженніфер Еністон актор відгукується інакше. Джерело, близьке до Пітта, розповіло InTоuchWeekly: "Він зрозумів, що, коли пішов від Дженніфер до Анджеліни - зробив найбільшу помилку в житті. Тільки зараз він усвідомив, як сильно любить її".

Нагадаємо, після розлучення з Джолі Бред вибачився перед Еністон за те, що зрадив її. І актриса, до речі, пробачила його. "Він вибачився за все. Після їх бесіди всі образи і біль, які Еністон придушувала в собі довгі роки, вилізли назовні, і вона розплакалася. Її переповнювали емоції!" - розповідав інсайдер.
У 2000 році Еністон вийшла заміж за Бреда. Здавалося, їх міцний союз ніщо не може зруйнувати, крім, як з'ясувалося, Анджеліни Джолі. Актриса запаморочила голову Пітту на зйомках картини "Містер і місіс Сміт". Довгий час вони приховували роман, про який спочатку не здогадувалася навіть Еністон. У жовтні 2005 виконавиця однієї з головних ролей серіалу "Друзі" подала на розлучення, а вже через сім місяців у її колишнього чоловіка і Джолі народилася дочка.
Один з друзів Бреда Пітта дав інтерв'ю, в якому заявив, що життя Пітта з Джолі була справжнім пеклом.
Тегі: брэд питт, дженнифер энистон
Сергей Задко 02 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено