Бред Пітт прокоментував особисте життя Анджеліни Джолі


Бред Пітт прокоментував особисте життя Анджеліни Джолі

Поки таблоїди обговорюють роман Бреда Пітта з 21-річною актрисою Еллою Пернелл, його колишня дружина теж насолоджується новими стосунками. Днями джерело, близьке до Джолі, повідомило, що вона вже кілька місяців зустрічається з бізнесменом, ім'я якого поки залишається в таємниці, більш того, вони збираються одружитися. Також відомо, що Пітт знайомий з ним і, як би не поважав вибір колишньої коханої, вважає, що у них нічого не вийде.

"Бред сумнівається, що Анджеліна коли-небудь буде щаслива в шлюбі. Він упевнений, що в світі немає такого чоловіка, який їй би підійшов - все тому, що вона не вміє йти на компроміси. А це, на його погляд, найважливіше в стосунках ", - повідомив інсайдер.
Також він додав, що Пітт намагався робити для Джолі все, і до сих пір дуже розчарований, що зусилля були марні. "Анджеліна дуже вимоглива до чоловіка, який поруч з нею. Але в той же час вона віддає всю себе роботі і дітям - її часто не вистачає на те, щоб побудувати здорові стосунки. Бред впевнений, що вона не зможе змінитися", - також розповів джерело.
42-річна Джолі зараз весь вільний час присвячує сім'ї, але, як з'ясувалося, Пітт не поділяє погляди колишньої дружини на виховання їхніх дітей. Інсайдери розповіли порталу In Touch, що актор наполягає на тому, щоб діти поступили в приватну школу, так як домашнє навчання розслабляє. Батькові сімейства не подобається і те, що Джолі не стежить за режимом дітей і дозволяє їм занадто багато фастфуду.
Тегі: брэд питт, анджелина джоли
Сергей Задко 04 листопада 2017
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3919
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1106
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 879
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 850
Рідлі і Боєга здивували фанатів Рідлі і Боєга здивували фанатів

Актори відвідали івент в Японії, присвячений новому фільму.

13 грудня 2019 0 757