addams-family-2

Бред Пітт погрожував вбити Вайнштейна


Бред Пітт погрожував вбити Вайнштейна

 Актор Бред Пітт пригрозив розправою голлівудському продюсеру Харві Вайнштейну, коли дізнався про домагання до актриси Гвінет Пелтроу. Про це з посиланням на артистку повідомляє The Guardian.

Інцидент стався в 1990-х, коли Пелтроу знімалася у головній ролі у фільмі «Емма», продюсером якого виступив Вайнштейн. За словами актриси, він почав чіплятися до неї, коли вони залишилися наодинці в номері готелю. Зокрема, продюсер почав її чіпати і запропонував пройти в спальню для масажу. «Я цього взагалі ніяк не очікувала», - зізналася вона.
Актриса розповіла про події Пітту, з яким на той момент була в романтичних стосунках. «Ми пішли на прем'єру " Гамлета " на Бродвеї. Харві був там, і для Бреда Пітта він був як червона ганчірка для бика », - згадала Пелтроу.
Пітт підійшов до Вайнштейна і заявив: «Якщо через тебе вона ще хоч раз відчує себе незатишно, я тебе вб'ю». "Це було неймовірно. Він використовував свою популярність і вплив, щоб захистити мене в той момент, коли у мене ще не було ні популярності, ні впливу », - додала Пелтроу.
Тегі: гвинет пэлтроу, брэд питт
Сергей Задко 27 травня 2018


Ім’я:
22 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено