Колишню дівчину Ештона Катчера вбили


Колишню дівчину Ештона Катчера вбили
Фото: Getty
Ештон Катчер виглядав емоційно після того, як його назвали потенційним свідком на суді над чоловіком, якого звинувачують у вбивстві колишньої дівчини актора.
Майкл Гаргіуло звинувачується у вбивстві трьох жінок, в тому числі Ешлі Еллерін, з якої Ештон зустрічався на початку 2000-х років, коли він знімався в комедійному шоу «Це шоу 70-х». Ім'я Ештона - одне з понад 200 в списку потенційних свідків, яких можна було викликати під час суду.
Обвинувачений зустрів Еллерін в 2001 році після ремонту її зламаного кондиціонера і, як стверджується, увірвався в квартиру дівчини і зарізав її. В ту ж ніч Ештон приїхала до неї додому, щоб забрати її на вечірку Греммі, але вона так і не відкрила двері, і він пішов. Раніше він сказав поліції, що заглянув у вікна і побачив червоні плями на підлозі, але припустив, що це було розлите червоне вино. Її понівечене тіло було знайдено на наступний день, і друзі Катчера раніше заявляли, що йому «снилися кошмари» про те, щоб знайти тіло Еллерін протягом багатьох років.
Тегі: эштон катчер
Джерело: Metro
Сергей Задко 03 травня 2019Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено