Чак Норріс кинув акторство заради дружини


Чак Норріс кинув акторство заради дружини

Чак Норріс в 2012 році знявся у фільмі «Нестримні-2» і з тих пір більше не з'являвся на екранах. Справа в тому, що акторові довелося пожертвувати кар'єрою заради здоров'я дружини Дженни Норріс.

Чотири роки тому через артрит жінці тричі за тиждень довелося пройти МРТ (магнітно-резонансна томографія). Для того, щоб зміни були більш наочними, лікарі ввели пацієнтці речовину, до складу якої входив гадоліній. Саме він, на думку Дженні, спровокував захворювання. Протягом декількох років жінка мучиться від найсильніших болей в області стегон, утрудненого дихання і слабкості. Чак Норріс кинув шоу-бізнес, щоб піклуватися про дружину.
«Я відмовився від кінокар'єри, щоб зосередитися на Дженні і її здоров'ї. Сенс мого життя полягає в тому, щоб зберегти життя дружині. Я вважаю, що це найголовніше », - поділився актор з Daily Mail.
Подружжя вирішило боротися з фармацевтичними компаніями, які займаються розповсюдженням препаратів, що містять гадоліній. Чак Норріс і його дружина вже подали позов до суду Сан-Франциско, зажадавши матеріальну компенсацію в розмірі 10 мільйонів доларів.
Тегі: чак норрис
Сергей Задко 07 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено