Ченнінг Татум довів дружину до істерики


Ченнінг Татум довів дружину до істерики
Нещодавно Ченнінг Татум, який обожнює свою дружину - Дженну Деван, покаявся: одного разу він свідомо довів її до істерики. У той час Ченнінг і Деван не були не тільки одружені, але навіть заручені, хоча зустрічалися вже близько трьох років. І ось в один день Татум задумав розіграти Дженну. "Я заявив їй, що збираюся з нею розлучитися. І додав, що взагалі не вірю, в інститут шлюбу і не збираюся коли-небудь одружитися", - зізнався актор.
Дженна, почувши це, почала ридати так відчайдушно, що Ченнінг стало соромно. І хоча він не планував робити пропозицію в той день, актор вирішив імпровізувати. "Я зрозумів, що все вийшло просто жахливо. І потім, насправді, я все ж збирався попросити її руки – одного разу..." - розповів Татум.
З того часу пройшло вже 9 років, з яких вісім Дженна і Ченнінг прожили в законному шлюбі. За цей час Деван народила Татуму дочку Еверлі, якій зараз вже 4 роки. "Шлюб поступово змінює вас: ви розумієте, що ви потребуєте цього, чим далі, тим більше. А потім народжуються діти, і це дійсно змінює все раз і назавжди! Звичайно, в сімейному житті все і завжди не може бути ідеально. Потрібно тільки мати волю і бажання вирішувати всі проблеми", - зізнався Ченнінг.
Тегі: ченнинг татум
Сергей Задко 24 серпня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено