Обитель зла

Що ми знаємо про «Світ Юрського періоду»?


Що ми знаємо про «Світ Юрського періоду»?

«Світ Юрського періоду» Коліна Треворроу має вийти на світові екрани в червні 2015 року, але Мережа вже повниться подробицями сюжету цієї стрічки. Дія фільму розгортається через 22 роки після подій першого «Парку Юрського періоду» Стівена Спілберга. Головного героя, який буде трошки схожий на професора Алана Гранта із спілбергівської трилогії, зіграє Кріс Пратт. Режисер «Світу» Треворроу уточнює, що герой – не просто вчений, а дресирувальник динозаврів. Чи означає це, що доісторичних гігантів буде одомашнено?
Минулого тижня режисер вирішив дещо полоскотати нерви глядачів: у вівторок на своїй сторінці в «Твіттері» він виклав знімок щелепи нового динозавра з підписом Nights. Дехто вважає, що це щелепа королівського тиранозавра, інші – що вона належить водному створінню, схожому на сучасного крокодила. Далі всіх пішов сайт JobLo, який заявив, що у фільмі з’явиться новий вид динозавра, який став результатом генетичних експериментів. Цей новий гігант буде нібито сіяти жах на острові Ісла Нублар, на якому, окрім наукових лабораторій, розташовані шикарний готель, зоопарк та сафарі-парк, в якому динозаврів можна побачити у природному середовищі.
В інтерв’ю сайту Slash Film Колін Треворроу  жалкує про витік інформації до інтернету: «Минулий тиждень був для нашої команди дуже важким, але не тому, що ми хотіли щось приховати від наших фанатів, а тому, що сподівалися створити фільм, сповнений сюрпризів». Здається, що цей жаль дещо награний – треба ж якось підтримувати градус інтересу до фільму, прем’єра якого відбудеться тільки через рік.

Тегі: парк юрского периода, мир юрского периода
Алексей Першко 23 червня 2014


Ім’я:
05 грудня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено