Демі Мур розповість всю правду про Вілліса і Катчера


Демі Мур розповість всю правду про Вілліса і Катчера
Фото: Getty
З більш ніж 35-річним стажем роботи в Голлівуді, Демі Мур повинна розповісти кілька історій, і з виходом її біографії Inside Out ми могли б почути їх.
Демі вперше підписала угоду про написання книги дев'ять років тому, і тільки що було оголошено, що вона вийде в кінці цього року 24 вересня. Видавці назвали мемуари «глибоко відвертими і проникливими», оскільки актриса відкрито написала про деякі з найбільш особистих частин її життя, таких як «бурхливі» відносини, які вона мала зі своєю мамою і своїми трьома розлученнями. Протягом усього її підйому до слави і в деякі з найбільш важливих моментів її життя Мур боролася з залежністю, проблемами із зображенням тіла і дитячою травмою, яка слідувала за нею довгі роки - і весь цей час жонглюючи стрімкою кар'єрою, статусом знаменитості і вихованням сім'ї.
«У цих емоційно заряджених мемуарах вона розповідає про свою кар'єру і особисте життя - оголюючи свої визначальні бурхливі стосунки з матір'ю, свої шлюби, свою боротьбу, що врівноважує славу з материнством, та свою подорож до відкритого серця. Inside Out - це історія виживання, успіху і здачі, а також стійкості: болісно чесне зображення звичайного і знакового життя однієї жінки».
Тегі: деми мур
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 21 квітня 2019Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено