Девід Аркетт ледь не помер на рингу


Девід Аркетт ледь не помер на рингу
Фото: Getty
Девід Аркетт повертається до боротьби - навіть незважаючи на те, що після останнього матчу він «щасливий залишитися в живих». Він не з тих, хто дозволить кривавій травмі зупинити його, а?
Девід був присутній на прес-конференції, де президенту NWA і колишньому фронтмену Smashing Pumpkins Біллі Коргану довелося розвести двох чоловіків під час матчу в Теннессі. Девід визнав, що йому пощастило залишитися в живих після жорстокого Матчу Смерті проти борця Ніка Гейджа в 2018 році.
Актор «Крику» залишився залитим кров'ю після удару флуоресцентною лампою в жорстокому поєдинку в Лос-Анджелесі. Виявилося, що кров пробивалася з глибокої рани на його шиї після проколу м'яза.
47-річний чоловік сказав People: «Мені пощастило, що я живий. Якби мене порізали в яремну яму, я б, напевно, не був би тут зараз». Пояснюючи, що сталося, він сказав: «Іноді вони використовують ці лампи з флуоресцентним світлом, і мене порізали, і я почав бачити кров, і я запанікував. Я обернувся занадто швидко, і кінець зламаної лампочки потрапив мені в шию. Це було жахливо».
Тегі: дэвид аркетт
Джерело: People
Сергей Задко 02 січня 2019


Ім’я:
12 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено