Обитель зла

Джастін Теру підігрів чутки про роман з моделлю


Джастін Теру підігрів чутки про роман з моделлю

 Після розставання Джастіна Теру і Дженніфер Еністон ЗМІ за особистим життям поки ще подружжя стали стежити ще пильніше. І якщо актриса поки не дала приводів заговорити про новий роман, то ось її чоловік раз у раз підігріває чутки про свої стосунки. Спочатку джерела говорили, що він захопився художницею з Нью-Йорка, потім писали, що Теру нібито поклав око на модель, з якою познайомився в тренажерному залі. Тепер же щосили пліткують про його нову кохану Лорі Херріер.

Вчора 46-річний актор відвідав показ круїзної колекції Louis Vuitton. Там же була присутня і 28-річна Лора. Пара, правда, не тільки прийшла окремо, але і протягом усього вечора не була помічена разом: Лора проводила час в компанії своїх подруг Сієнни Міллер і Софі Тернер, а Джастін спілкувався з іншими своїми колегами. Однак в суботу, 26 травня, Теру і Херріер зняли під час прогулянки на яхті на півдні Франції, і, за словами очевидців, вони були дуже захоплені одне одним.
Лора Херріер - американська актриса і модель. У числі найвідоміших фільмів з її участю - "Людина-павук: Повернення додому" (Spider-Man: Homecoming) і серіал "Пам'ятати все" (Unforgettable). Вона також брала участь в рекламних кампаніях різних брендів (Garnier, Urban Outfitters, American Eagle, і L'Oréal) і прикрашала обкладинки модних видань, в числі яких були Vogue, Cosmopolitan, Elle, InStyle і Glamour. Про особисте життя Лори нічого невідомо. Але, судячи з її Instagram, серце Херріер вільно.
Тегі: джастин теру
Сергей Задко 28 травня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено